Diğer
  Ana SayfaGenelCoronavirüsle ilgili tatsız ‘Çaycı Hüseyin öldü’ tweetleri

  Coronavirüsle ilgili tatsız ‘Çaycı Hüseyin öldü’ tweetleri

  -

  Dünyayı tedirgin eden, can kayıplarına yol açan Coronavirüs bu kez tatsız bir sosyal medya şakasının konusu oldu. Twitter’da ‘Çaycı Hüseyin’ olarak bilinen oyuncu Alparslan Özmol’un coronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği yönünde gerçek olmayan tweetler atıldı.

  Televizyon dünyasının uzun soluklu dizilerinden Çocuklar Duymasın’da uzun yıllar Çaycı Hüseyin karakteriyle izleyici ile buluşan Alparslan Özmol’la ilgili sosyal medyada sık sık ‘öldü’ söylentileri ortaya atılıyor. Bu kez bu tür söylentilere ‘coronavirüs’ de dahil oldu. Alparslan Özmol’un coronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği yönünde tweetler atıldı.

  DAHA ÖNCE DE OLMUŞTU

  Oyuncu Alpaslan Özmol, daha önce hakkında çıkan ölüm haberlerine yayınladığı bir video ile cevap vermişti. ‘Çığlık’ maskesi takan arkadaşıyla birlikte açıklama yapan sanatçı, sosyal medya kullanıcıları nedeniyle gece gündüz arandığını, ölmediğini ispat etmek zorunda kaldığını söylemişti.

  Alpaslan Özmol söylentileri tiye alarak “Ankara sahillerinde kutup ayısı saldırısına uğramadım, güzide ilimiz Çorum’da gerçekleşen tsunamide de metrelerce sürüklenip can çekişmedim. Sakin olun, eğer ölürsem size haber vereceğim. Asılsız haberlere itibar etmeyin” diye konuşmuştu.

  - Advertisement -

  CORONAVİRÜS’TE SON DURUM NE?

  Coronvirüs’le ilgili ise dünyada tedirginliği artıran gelişmeler devam ediyor. Virüs, Çin’in Wuhan kentinden yayılmıştı. Ülkede Covid-19 salgınında can kaybı sayısı 2 bin 746’ya yükseldi. Çin’de son 24 saatte 29 kişi hayatını kaybederken, 433 yeni vaka tespit edildi.

  Ülkede toplam virüs bulaşan kişi sayısı 78 bin 497’ye yükseldi.

  FRANSA’DA İKİ YENİ KİŞİDE TESPİT EDİLDİ

  Fransa ülkede iki kişide daha koronavirüs tespit edildiğini açıkladı. Hastalardan biri 55 yaşında bir erkek, diğeri 36 yaşında. İkinci hastanın İtalya’nın Lombardiya bölgesinden geldiği duyuruldu.

   

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....