Diğer
  Ana SayfaFitnessDaha Formda Hissetmeniz İçin...

  Daha Formda Hissetmeniz İçin…

  -

  Dağ bisikleti, doğanın güzelliklerinin tadını çıkarmak için yapabileceğiniz en güzel sporlardan biri.Hem formunuzu korumanıza yardımcı oluyor, hem de eğlenmenizi sağlıyor. Düzenli olarak dağ bisikletine binmek, sadece ruh değil, beden sağlığınız için de etkili. Pedal çevirmek bacak kaslarını fazlasıyla çalıştırıyor. Daha formda bir görünüm kazanıyorsunuz.

   

   

  - Advertisement -

  Su egzersizlerinin dünyasına dalın! Göreceksiniz, başka hiç bir egzersiz türü bu kadar etkileyici ve aynı zamanda yumuşak değil. Suyun içinde hareket ederken, basıncın etkisiyle kaslar çok çalışıyor ve bunun sonucunda da şekilleniyor. Kalp kasları esniyor ve ve daha ekonomik çalışıyor. Metabolizma hızlanıyor çünkü suyun yarattığı soğuk etkiyi , vücut azaltmaya çalışıyor. Böylece cildin gerginliği artıyor. Soğuk su, ayrıca kalp-damar dolaşımını da çalıştırıyor.

  Zayıflamak isteyen kişiler daha uzun süre tok kalmak için , işlenmiş ekmek yerine tam buğday ekmeği yiyebilirler. Tam Buğday ekmeği sayesinde daha düşük enerji alarak tokluk hissi duymak mümkün. Lifli gıdaların yanında bol su içmek de önemli. Bu posanın şişmesini ve mideyi daha geç terk etmesini sağlıyor.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz