Diğer
  Ana SayfaGüzellikDaha Güzel Hissetmeniz İçin...

  Daha Güzel Hissetmeniz İçin…

  -

  Pırıl pırıl bir cilde sahip olmak için şeftali suyu içmelisiniz. İçeriğinde potasyum ve fosfor gibi mineraller olduğu için daha sağlıklı. Şeftali suyu da diğer meyve suları gibi yağ ve kolestrol içermiyor. Fakat aşırı tüketmemek gerekiyor. Meyve suyunun içeriğindeki emilemeyen karbonhidratlar: Gaz, şişkinlik ve karın ağrısı yapabiliyor.

   

  Şu sıralar cildinizin yaşlandığını hissediyorsanız, cildinizi arındırmayı deneyin. Bunun için keseleme çok önemli. Sağlıklı bir cilt 28 günde bir hücrelerini yeniliyor. Arındırıcı ürünler kullanarak bu süreci hızlandırmak mümkün. Bu ürünler ölü hücreleri yok ederek, cildin pürüzsüz, ışıltılı ve ipeksi olmasını sağlıyor. Uzmanlar arındırmanın, kan dolaşımını hızlandırdığını , böylece toksinlerin vücuttan daha kolay atıldığını belirtiyorlar.
   

   

  Çikolata insanı güzelleştiriyor. Eğer çikolatayı yemez, ondan teninize sürerek faydalanırsanız, sizi kısa zamanda güzelleştirebilir. Çikolatada bulunan polifenoller cildi besliyor, pembemsi güzel bir renk almasını sağlıyor. Son zamanlarda çikolatalı bakım ürünlerine çokça rastlıyoruz. Bu ürünlerde çikolatanın faydalı etkisi soya ve badem gibi bitkisel yağlarla birleştiriliyor ve etkisi artırılıyor. Sıcak çikolatayla yapılan vücut maskelerini deneyenler bunun son derece iyi geldiğini söylüyorlar. Cilt güzelliği için çikolata iyi bir yöntem.

  - Advertisement -

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz