Diğer
  Ana SayfaSektörden HaberlerDaylong #Güneşi Hisset reklam filmi serisinin ilki ile yayında

  Daylong #Güneşi Hisset reklam filmi serisinin ilki ile yayında

  -

  Dünya’nın en büyük bağımsız dermatoloji firması olarak faaliyet gösteren Galderma, Daylong markasıyla “#Güneşi Hisset” reklam filmi serisinin ilkini yayınladı.

  Sağlıklı bir koruma için farklı cilt tiplerine uygun güneş koruyucularıyla öne çıkan Daylong, #GüneşiHisset sloganı ile yayınladıkları 4 videoluk serinin ilk reklam filmi ile sahil temasını işliyor.

  Seri, güneş koruyucuların 4 mevsim boyunca cildin güneşin zararlı ışınlarından korunması için kullanılması gerekliliği ile sahil, orman, dans stüdyosu ve ev konseptli videolar içeriyor.

  Dermatolojik olarak test edilmiş, hassas ciltlere özel güneş koruyucularıyla Daylong, UVA ve UVB korumanın yanı sıra kolajenin parçalanmasına, cilt yaşlanmasının hızlanmasına ve ciltte serbest radikal oluşumunun artmasına sebep olan IRA’ya (kızılötesi) etkin koruma sağlamasıyla farklılaşıyor.

  Yüz ve vücut kullanımına uygun ürün çeşitleri ile farklı cilt tiplerine karşı yüksek seviye koruma sağlayan Daylong Extreme SPF +50 Lipozomal Güneş Losyonu, Hassas Çocuk Ciltleri için Sprey, Hassas Ciltlere Özel Güneşten Koruyucu Jel Krem, Hassas Ciltlere Özel Güneşten Koruyucu Sıvı Jel Sprey ile en hassas ciltlerde dahi etkin koruma ve kolay kullanım sağlamaya yardımcı oluyor.

  - Advertisement -

  Bilimsel olarak kanıtlanan Daylong, hücre DNA’sına direkt ve dolaylı yoldan zarar veren ışınlara karşı koruma sağlayarak kullanıcılarına etkili ve güvenli çözümler sunmayı amaçlıyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz