Diğer
  Ana SayfaSağlıkDeniz Seki'nin detoks sırları

  Deniz Seki’nin detoks sırları

  -

  Türkiye’nin en beğenilen ilgi gören sanatçılarından o. Sanki son dönemlerde biraz kilo almış gibiydi. Öğrendik ki bu durumdan kesin ve nihai bir biçimde kurtulmak için özel bir diyet ve detoks programı uyguluyor. Biz de ayrıntılarını öğrenmek için kendisiyle buluştuk…

  Yeşim Nur Mantaş

  İstanbul'da sıcak bir öğleden sonra'Ünlü şarkıcı Deniz Seki'yle röportaj yapmak üzere Nişantaşı'nda yeni hizmete giren Sofa Otel'in altındaki Tay Life Spa'dayız. Kendisiyle son günlerde uyguladığı detoks programı, beslenmesi, bakım programı üzerine konuşacağız. Güzellik sırlarını öğrenmeye niyetliyiz anlayacağınız.
  Neyse ki burası bir vaha gibi. Biraz önce, yolda gelirken yaşadığım trafik karmaşası ve gürültüden sonra burası gerçekten çok huzurlu bir sığınak. Hem serin hem de insanı inanılmaz dinlendiren bir atmosferi var. Fotoğrafçı arkadaşımla önceden buluşup nerede nasıl çekim yapacağımızı kararlaştırıyoruz. Bu sırada ikram edilen papatya çaylarını da yudumluyoruz.
  Bu sırada Deniz Seki kapıda görünüyor. Kolunun altına aldığı bir torbada erik ve kirazlar dolu. Hızlıca çekimin ayrıntılarını konuşuyoruz. Zira kendisi bizden sonra tam 3 ayrı programa katılacak! Bu yoğun tempoya rağmen insanın kendisine bu kadar vakit ayırabilmesi gerçekten takdire değer bir durum, öyle değil mi?

  Size öncelikle sormak istediğim bir soru var. Nasıl bu kadar kilo aldınız?

  Aslında hep balık eti bir kadındım, hiç zayıf bir kadın olmadım. Çok büyük bir ameliyat geçirdim. Miyom ameliyatı oldum. Bu basının bilmediği bir şeydi. 'Kürtaj oldu'dediler. Hatta dava açtım ve kazandım. O miyom tekrar etti. Çok kistik bir bünyem varmış ve çocuk yapmam gerekiyormuş. Yoksa tekrarlıyormuş kistler. Bir de konsültasyon hatası oldu. Bir hafta içinde iki kere ameliyat edildim. Mesaneye neşter değiyor, sakınan göze çöp batar misali. Karnımdaki dikiş kapanmadı. Çok ciddi bir ameliyattı. Bir haftada iki kere narkoz almak bütün dengelerimi şaşırttı. Narkoz sonradan kilo aldırıyormuş. Bunu gerçekten bilmiyordum ve bu arada yediğime içtiğime dikkat ediyordum. Spor yapıyordum.

  - Advertisement -

  Neler yapıyordunuz mesela?
  Özel hocam vardı evde cardio yapıyorduk. Dans eder gibi saatlerce koreografiyle spor yapıyordum. Hepsini bırakınca bir de ameliyatlar üstüste gelince benim dengem şaştı. Bu yüzden de diyete başladım.
  Diyette ne durumdasınız?
  Şu anda ikinci haftadayız ve 4.5 kilo gitti. Artık bu kilo sorunum bitsin diye iyice niyetlendim.
  Deniz Seki'nin nasıl bir diyet uyguladığını, diyetin ayrıntılı listesini öğrenmek istiyorsanız Formsante'nin temmuz 2006 sayısını kaçırmayın!  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz