Diğer
  Ana SayfaKoronavirüsDenizli koronavirüs haritası ve ilçe ilçe son durum

  Denizli koronavirüs haritası ve ilçe ilçe son durum

  -

  Türkiye’nin birçok ilinde artış gösteren koronavirüs vaka sayıları sonrası Denizli’deki durum merak edilir oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Ege Bölgesi’nde ciddi bir artışın olmadığını söyledi. Ancak yine de Denizli’nin ilçelerinde bir artış söz konusu. Peki, Denizli koronavirüs haritası ne diyor? İşte Denizli koronavirüs haritası ve ilçe ilçe son durum…

  MERKEZEFENDİ DENİZLİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  DENİZLİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  MERKEZEFENDİ DENİZLİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  KARAKURT DENİZLİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  - Advertisement -

  PAMUKKALE DENİZLİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  KARŞIYAKA DENİZLİ KORONAVİRÜS HARİTASI

  HANGİ BÖLGELERDE ARTIŞ VAR?

  Bilim Kurulu sonrası açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ”Ülke genelinde durum kontrol altında. İstanbul, Trakya ve Ege Bölgesi’nde ciddi bir artış yok. Orta Anadolu ve Güneydoğu’da maalesef artış var. Son dönemde artışın en fazla olduğu illerin başında Ankara geliyor. Yer yer Mardin, Gaziantep, Şanlıurfa ve Batman gibi bazı illerimizde hızlı hasta artışına bağlı hastane sıkıntısı yaşandı. Hızlı müdahaleyle sorunlar aşılmaktadır. (Filyasyon) Konya’da 460, Şanlıurfa’da 200, Mardin’de 111, Diyarbakır’da 370, Erzurum’da 207, İzmir’de 350, Kayseri’de 120 ekip sahada. Gençlerimiz ve orta yaş grubu vatandaşlarımızın iyileşme düzeyi yaşlılarımıza göre daha yüksek” dedi.

  EN FAZLA VAKA HANGİ İLDE?

  Türkiye’de vaka sayısının en fazla olduğu il Ankara. İstanbul’u iki kat geçmiş durumda. Ankara’da tedbirleri artırma çabası içerisindeyiz. Salgının kontrolden çıktığını asla söyleyemeyiz ama tedbirlere uyum noktasında hassasiyet göstermezsek, sonucu farklı olabilir. Web sayfamız daha fazla bilgiyle güncellendi, bundan sonra günlük veri paylaşımı o kanalla yapılmış olacak.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz