Diğer
  Ana SayfaGüzellikDerinlemesine temizlik…

  Derinlemesine temizlik…

  -

  Güzellik rutininizde kullandığınız kozmetik ürünler, özellikle temizleme losyonları tek başına yeterli olmayabiliyor. Uyguladığınız bakımların, kullandığınız ürünlerin tamamıyla işe yaraması için gözenekleri açık, alt katmanlara kadar arınmış bir cilt dokusu şart. Yenilenen mevsime ayak uydurarak, sonbahar-kış sezonunu arınmış ve her zamankinden daha temiz bir cilt ile karşılamak için bu cihaz ve fırçalardan yardım almayı unutmayın.

  Yazı: Elif Gürsoy

  Nazik temizlik
  Fark edilir derecede yumuşak ve parıldayan bir cilt dokusu için derinlemesine temizlik şart. Beurer FC 95 yüz temizleme fırçası elle yıkamaya kıyasla altı kat daha fazla temizliyor. İhtiyaca göre, dört ayrı fırça başlığıyla yumuşak ve parlayan bir cilt vadediyor.

  Beurer FC 95 yüz temizleme fırçası 368 TL

  Temizleyip gençleştiriyor
  İki kat güçlendirilmiş ve dakikada 8000 T-sonic titreşim yapan dokunma noktaları sayesinde derinlemesine bir yüz temizliği rutini sunuluyor. Foreo Luna 2, düzenli olarak kullanıldığında cildinizde biriken kir, yağ ve makyaj kalıntılarını yüzde 99,5 oranında azaltıyor.

  Foreo Luna 2 yüz temizleme cihazı 1.649 TL

  Hepsi bir arada
  Braun’un değiştirilebilir başlıklı ve iki kademeli hız ayarlı üçü bir arada cihazı, cilt bakımı rutinizi tamamlayacak cinsten. Farklı bakım ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yüz epilasyon başlığı ve temizleme fırçasının yanı sıra ergonomik tasarımlı yeni MicroVibration başlığı ile kolay kullanım sağlıyor.

  - Advertisement -
  Braun FaceSpa Pro 911 yüz epilasyonu, temizleme ve cilt canlandırma sistemi 349 TL

  Yumuşak his
  Ergonomik yapısı, çift taraflı başlığı ve yumuşak fırça kılları ile cilt gözeneklerini derinlemesine temizlemek için ideal. Arka tarafı ise bakım ürünlerini baskı yapmadan uygulayabilen ve cildin kan dolaşımını kolaylaştırabilen yumuşak silikon masaj noktacıklarından oluşuyor.

  Tchibo yüz temizleme fırçası ve makyaj havlusu 59,95 TL

  Sonik temizleyici
  İki farklı kıl yapısına sahip dizaynı sayesinde ciltte hassas ve derinlemesine temizlik sağlanmasına yardımcı oluyor, cildin arınmasına katkıda bulunuyor. Tüm cilt tiplerine uygun fırça, uca doğru açılı, hassas ve sağlam kıllara sahip.

  Clinique Sonic Sistem arındırıcı temizleme fırçası 608 TL

  İpeksi bir cilt
  Köpüren temizleyicilerin etkisini arttırıyor, adeta masaj yaparken gözenekleri de derinlemesine temizliyor. Nazikçe masaj yapıp, ölü hücreleri ve gözeneklerdeki kiri arındırıyor.

  Shiseido Cleansing Massage yüz temizleme fırçası 170 TL


  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz