Ana Sayfa Genel Dermoskin nemlendirici güneş koruma serisi

  Dermoskin nemlendirici güneş koruma serisi

  Yüzünüz için günlük nemlendirici cilt bakımı, Anti-Aging ve Güneş Koruması ihtiyacını tek başına karşılamaya yardımcı oluyor.

  Güçlü UVA ve UVB güneş filtreleri ile, cildin farklı katmanlarında koruma sağlayarak, güneşin zararlı ve cildi yaşlandırıcı etkilerine karsı bizi korur. Çoğu kozmetik yüz kreminde sadece düşük SPF oranlarında basit UVB filtreleri bulunur. Dermokozmetik ürünler bu nedenle UVB ışınlarının etkisiyle yıllar içinde büyük risk oluşturan melanomaya ve de UVA ışınlarının etkisiyle cilt yaşlanması, cilt kırışıklığı ve güneş lekelerine karşı tam koruma sağlamaya destek oluyor.

  Aynı zamanda cildin genç kalmasında faydalı besleyici vitaminler ve zengin içeriğiyle, günlük olarak cildinizde rahatlatıcı bir etki ve nemlendirici özelliği ile etkin bir bakım sağlamaya yardımcı oluyor.

  Dermoskin Face Protection SPF50+ Güneş Serisi, etkin güneş koruması görevinin yanı sıra, lekeli, sivilceli, sivilceye yatkın veya anti-aging ihtiyacı hisseden ciltlere özel tasarlanmış farklı formülasyonları ile  günlük nemlendirici ve güneş koruyucu yüz bakımınız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya destek olabilir.

  YORUM YAZIN

  Please enter your comment!
  Please enter your name here