Diğer
  Ana SayfaHaberDikkat, bağımlılık yapabilir!

  Dikkat, bağımlılık yapabilir!

  -

  Ünlü isimlerin vazgeçemediklerini merak ettik. Bizim gibi onların da, hoşlanmadıkları alışkanlıkları var tabii… Ama kimisi bize keşke herkesin böyle bağımlılıkları olsa dedirtti.

  Titiz!
  Nefise Karatay
  ''Bağımlı olmamayı tercih ediyorum'' diyerek söze başlayan Nefise Karatay. Bunun sebebini şöyle açıklıyor: ''Yapmadan edemeyeceğim hiçbir şey yok. Çünkü yeri geldiğinde sınanabiliyorsunuz. Çok sevdiğim bir şey yanımda olmasa da yaşayabilirim, öyle de mutlu olabilirim. Örneğin çok titiz bir insanım, elimi yıkamadan duramam desem de bir gün öyle bir yerde kalırım ki bu bağımlılığımı aşmam gerekir.''

  Tatlısız olmaz
  Belçim Bilgin Erdoğan
  Genç ve güzel oyuncu Belçim Bilgin Erdoğan, tam bir tatlı bağımlısı. ''Baklava gibi tatlılar değil de, daha çok çikolatalı ve sütlü tatlılara dayanamıyorum'' diyen Erdoğan, her gün mutlaka bir defa tatlı yediğini söylüyor. Tuzlu şeyleri bile tatlıya bahane olsun diye yediğini ekleyen güzel oyuncu, çikolatanın kendisi için önemli olduğunu vurguluyor. ''Sütlü çikolatayı çok severim, bazen bütün bir çikolatayı tek başıma bitiriyorum'' diye de itiraf etmekten çekinmiyor. Belli ki tatlıyla arasında büyük bir aşk var.

  Keşke bıraksam…
  Ece Uslu
  Başarılı ve güzel oyuncu Ece Uslu’nun bağımlısı olduğu şeylerin başında sigara geliyor. Bu durumdan oldukça rahatsız olduğunu ama bir türlü vazgeçemediğini söyleyen Uslu, kötü bir şey olduğunu bildiği halde sigarayı bırakamadığını itiraf ediyor.

  Kitap kurdu
  Ebru Güzel
  Güzel manken Ebru Güzel, bağımlısı olduğu şeylerin başında kitap okumanın geldiğini söylüyor. Bu alışkanlığının bazen aşırıya kaçtığını belirten Güzel, ayrıca bir ekmek bağımlısı olduğunu da itiraf ediyor. ''Unlu gıdaları çok seviyorum ve dayanamıyorum'' diyen güzel mankenin formunu nasıl koruduğuysa merak konusu…

  - Advertisement -

  Haberin devamı 2010 Ocak sayısında…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz