Ana Sayfa Aktüel Dinlendik&tazelendik&enerji depoladık

Dinlendik&tazelendik&enerji depoladık

02052014 gural05

Çakralarımızı tanıdık

Dr. Neslihan İskit, konuklara çakraların ne işe yaradığını anlattı. Pandül ile çakralara seslenmeyi öğreten Dr. İskit, katılımcıların zihinlerini temizlemelerine yardımcı oldu.

 

 

 

 

 

 

 

02052014 gural06

Oriflame makyaj atölyesine katılan davetliler, pratik makyaj yapmanın püf noktalarını öğrendi.

 

 

 

 

 

 

 

Duygu Yetiş

 

Allergan ile Vycross teknolojisi içeren dudak dolgularını öğrendik

Türkiye’nin başarılı estetik ve plastik cerrahi uzmanları konuklara estetikte yeni trendlerden bahsetti. Dr. Gün Ersu, kadınların en önemli sorununun ne istediğini bilmemesi olduğunu ve pek çok hastasının “Değişmek istiyorum ama değişmek istemiyorum” cümlesiyle geldiğini belirtti. Dr. Ersu, estetik cerrahide doktorun hastaya yaklaşımının öneminin altını çizdi. Konuşmacılardan Dr. Seyfi Akbay, etrafımızda gördüğümüz kocaman dudaklı, korkutucu kadınların olmasının sebebinin uygulanan dolgu maddesinin kalitesi olduğunu anlattı. Estetik cerrahide yeni trendlerden biri olan Vycross teknolojisinden de bahsetti. Dr. Serhan Tuncer ise günümüzde hem uygulama şekli hem de kullanılan maddenin kalitesi sayesinde doğal dudaklar elde edilebildiğini belirtti.

 

02052014 gural07 Zumba şov

Formsanté Weekend’in en eğlenceli etkinliklerinden biri zumba’ydı. Yağ yakımını hızlandıran zumba dersini Ağaoğlu MyClub’tan fitness eğitmeni Ayşegül Demirsoy verdi. Konuklar Zumba müziğinin eşliğinde eğlenirken bol bol ter döktü.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here