Diğer
  Ana SayfaGüzellikDudaklar daha dolgun

  Dudaklar daha dolgun

  -

  Dolgun ve biçimli dudakların beğenilmesinin nedeni moda olması mı? Hayır, dolgun dudakların yüze güzellik katmaktan çok daha fazla anlamı var. Onlar gençliğin ve doğurganlığın da simgesi! İşte daha dolgun ve biçimli dudaklara sahip olmak için en etkili yöntemler.

  Anında dolgunluk için

  Kozmetik ürünler dudakların bakımını yapmak, kurumalarını ve çatlamalarını önlemek için ideal. Bu ürünlerin arasında dudaklara anında dolgunluk sağlayanlar da bulunuyor.

  Helena Rubinstein Lip Sculptor: Formülündeki pno-poshor maddesi dudak dokusunun yoğunluğunu arttırıyor. Ayrıca dudak çevresindeki kırışıkların görünümünü de hafiflettiği söyleniyor.

  Lancaster Suractif Lip Conditioning Cream: Gliserin, kaolin ve bazı mineral yağlar bu ürünün formülünü oluşturuyor. Dudakların dış etkenlerden korunmasını sağlıyor.

  - Advertisement -

  Estetik girişimler

  Küçük cerrahi operasyonlarla geçici ya da kalıcı çözümler üretebilir, çarpıcı dudaklara sahip olabilirsiniz. Estetik girişimler doğuştan dudakları ince ve biçimsiz olanlara ya da zamanla incelip, dolgunluğunu yitirenlere uygulanıyor. Hedef yüzün genel hatlarıyla uyumlu, güzel ancak doğal dudaklar yaratmak. Dudakları kalınlaştırmak ve yeniden biçimlendirmek için yapılan girişimlerle ilgili ayrıntılı bilgiyi Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sina Mengi ve İstanbul Plastik Cerrahi’den Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Nuri Battal’dan aldık…

  Elif Duran  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz