Ana Sayfa Güzellik Dudaklar kurumasın, yumuşasın…

Dudaklar kurumasın, yumuşasın…

Soğuk günlerin üstesinden gelmeye çalışırken kıyafetleriniz, cildiniz ve elleriniz kadar dudaklarınıza da aynı özeni göstermelisiniz. Eller kadar çabuk kurumaya müsait dudaklarınızı, önereceğimiz bu ürünlerle daha yumuşak hale getirebilir, kurumaya karşı önleminizi hemen alabilirsiniz.

Gül kokusu
Shea yağı ile zenginleştirilmiş Roses et Reines Pink, dudakları beslerken hoş bir pembelik de veriyor. Akdeniz güllerinden elde edilmiş, narin çiçeksi kokusu ile iyi hissettiriyor.

L’Occitane Roses et Reines Pink dudak balm’ı, 64 TL

Etkili koruma
Dudakların nemlendirilerek çevresel etmenlere karşı güçlendirilmesine yardımcı olan Atopia Yoğun Dudak Balm’ı, SPF 20 özelliği ile güneşten koruma da sağlıyor. Dudaklardaki kuruluğu hafifleterek, pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için bakım sunuyor.

Cosmed Atopia Yoğun Dudak Balm’ı 31,50 TL

Nane ferahlığı
Organik aloe vera bazlı bu dudak balsamı kuru dudakların nemlenmesine ve korunmasına yardımcı oluyor. Yatıştırıcı ve besleyici özellikli ürün, ayrıca güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı SPF 15 koruması sağlıyor.

Watsons Dr. Organic AloeVera Ice Mint dudak kremi 24,90 TL

Baldan gelen yumuşaklık
İçeriğindeki Akasya balı, değerli botanik yağlar ile balmumuna eklenen Shea yağı ve Propolis Oleoaktifleri dudakları nemlendirip, yumuşatıyor. Aynı zamanda gerginlik hissini azaltmaya yardımcı oluyor.

Nuxe Reve de Miel bal özlü dudak kremi 60 TL

Nemsizliğe son
İçeriğindeki shea yağı ve vazelin sayesinde dudakların beslenmesini ve onarılmasını sağlıyor. Ahududu aroması içeren ürün dudakların nemsizliğini gideriyor. Atoderm Lip Stick, vazelin, shea ve avokado yağı ile dudakların beslenmesine ve onarılmasına yardımcı oluyor.

Bioderma Atoderm lipstick 52,50 TL

Teknolojik bakım
Vücut kimyasına göre kendi rengini oluşturan akıllı dudak nemlendiricisi M.A.C Tendertalk Lip Balm, Teknoloji ile cilt bakımını buluşturuyor. Metalik paketleri ile Tendertalk Lip Balm hafif bir vanilya kokusuna sahip. Dudak şeffafa yakın bir renk alarak, saatlerce yumuşak ve nemli kalıyor.

M.A.C Tendertalk Lip Balm 99 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here