Ekim 2010 trendleri

sapkasiz-cikmam

Şapkasız çıkmam
Assortie, sonbahara yeni tasarımları ile merhaba dedi. Yeni sezondaki hiti, trendi ve cool bir görünümün garantisi şapkalar. Ne de olsa şapkalar, yeniden başımızın tacı oldular. Fiyatı, 9.90 TL.

rafine-siklikRafine şıklık
Chloé Darla Bag, yalın hatları, rafine duruşu ve zarafetiyle öne çıkıyor. Stiliyle 60’lara götüren bu çantalara karşı koymak kolay olmayacak sanki. Beymen mağazalarında bulabilirsiniz. Fiyatı, 3.275 TL.

Kutlama yüzükleri
Bir kadının asla “Hayır” diyemeyeceği şey nedir? Tabii ki mücevher! Tiffany&Co Celebration Rings, işte bu kadınlar için tasarlandı. Özel günlerde özel kadınlara alınacak en güzel hediye. Kişiye özel olarak tasarlanıyor ve fiyatı buna göre belirleniyor.

kutlama-yuzukleri

 

destek-olunDestek olun!
‘Avon Meme Kanseri ile Mücadele Çalışmaları’ için tasarlanan, bileklik ve kolyelerin ucuna takılarak kullanılan takı aksesuarı ile kadınlar meme kanseri ile mücadelesine destek oluyor. Bu aksesuarı alarak, binlerce kadının bilinçlendirilmesine ve gerekli görüldüğü durumlarda onlara ücretsiz mamografi fırsatı sunulmasına katkıda bulunabilirsiniz. Fiyatı, 3.90 TL.

Gözde Kaynak

Devamı Formsante Dergisi Ekim 2010 Sayısında…

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here