Diğer
  Ana SayfaHaberSurvivor'da bir atlet: Elif Yıldırım Gören

  Survivor’da bir atlet: Elif Yıldırım Gören

  -

  Survivor 2020’de Ünlüler Takımı’nda yer alan sporculardan biri de Elif Yıldırım Gören… Bir atlet olan Elif Yıldırım Gören, 400 metre engelli koşu müsabakalarına katılan bir isim. Yarışmanın genel performans tablosunda Meryem Kasap’ın ardından ikinci sırada (39-31) yer alıyor. Peki, Elif Yıldırım Gören kimdir? Hangi sporları yapıyor? Formunu nasıl koruyor? İşte Elif Yıldırım Gören’in özgeçmişi:

  ELİF YILDIRIM GÖREN KİMDİR?

  Elif Yıldırım Gören 14 Şubat 1990 Bursa İznik doğumlu. Yarışmanın sayfasında ‘Elif Yıldırım Gören kimdir?’ sorusuna şu yanıt veriliyor:

  1.70 boyunda ve 55 kilo olan Elif Yıldırım Gören Enka Spor Kulübü üyesi ve 400 metre engellide yarışlara katılıyor. Elif Yıldırım Gören, 2012 Yaz Olimpiyatları’ndaki 4 × 400m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç milli atletizm takımı üyesi oldu.

  Elif Yıldırım Gören, Türkiye Atletizm Federasyonu‘nun ‘Türk atletizminde 2019’un en iyi performansları’ listesinde 400 metre kategorisinde de yer aldı. 

  - Advertisement -

  INSTAGRAM’DA ELİF YILDIRIM GÖREN

  Başarılı sporcu Survivor öncesi Instagram’dan “Bir başka serüvene başlarken, bugüne kadar yanımda olan, desteklerini esirgemeyen aileme, antrenör ve yöneticilerime, tüm sporcu ve yakın arkadaşlarıma teşekkür ederim. 2020’nin Survivor’ı olmak için yola çıkıyorum. Dualarınızı ve desteklerinizi eksik etmeyin” mesajını paylaşmış.

  Spora bakışını ise aslında şu mesajıyla ifade ediyor: Düşünceli olun çünkü karşılaştığınız herkes inanın en az sizin kadar zorlu bir mücadele veriyordur.

  SURVIVOR 2020’DE ÜNLÜLER TAKIMI

  Survivor 2020’de Ünlüler ve Gönüllüler Takımları şu isimlerden oluşuyor:

  SURVIVOR 2020’DE GÖNÜLLÜLER TAKIMI

   


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz