Ana Sayfa Güzellik En hızlı makyaj temizleyiciler

En hızlı makyaj temizleyiciler

Yüz, göz ve dudak makyajını iyice temizleyeceğim derken canınızı yakmanıza, cildinizi tahriş etmenize hiç gerek yok. Doğru ve cildinize uygun içeriklere sahip makyaj temizleme köpüğü, yağı ve suyundan bir tane edinmeniz yeterli. Etkili bileşenlere sahip makyaj temizleme ürünleriyle, kalıntı bırakmadan, derinlemesine cilt temizliği için önerilerimizden yardım alabilirsiniz.

Tek dokunuşta
Sabun, parfüm ve alerjen iççermeyen Sensibio H2O, içerisindeki aktif yatıştırıcı salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, şişkinliğini giderip ferahlama sağlıyor. Misel teknoloji ile geliştirilen Bioderma Sensibio H2O, cilt ile aynı pH seviyesine sahip olup, aynı zamanda ideal tolerans sağlıyor.

Bioderma Sensibio H2O makyaj çıkarıcı etkili temizleme suyu 500 ml 59,99 TL

Tazeleyici ve ışıltılı
Yumuşak köpük formu ile cildi ve makyajı derinlemesine temizleyip, taze bir his
bırakıyor. Yüzde 98 doğal formülüyle hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan misel köpük, kiri arındırarak cilt dengesini eşitliyor, ışıltılı ve ferah bir görünüm sağlıyor. Sabun kullanılmayan formül gözeneklere dolmuyor.

Joawe yüz ve göz makyaj temizleyici misel köpük 124 TL

Üç etkili
Hyalüronik asit içeriği ile cildin nemini arttırırken, inatçı makyajı ve suya dayanıklı maskarayı ovalamaya gerek kalmadan çıkarıyor. Neutrogena Hydro Boost Micellar Water, cildi kir ve yağdan arındırıyor. Nem dengesini sağlarken, kurutmadan temizliyor.

Neutrogena Hydro Boost Micellar Water 400 ml 29,99 TL

Kalıntı bırakmadan
Yoğun köpüğüyle suya dayanıklı makyajı kolayca çıkarıyor. Cildi kurutmayan formülüyle günlük yüz temizliğini sağlıyor, günlük kirden ve pürüzlerden arındırıyor. MicellAir bileşiği ve siyah çay özü içeren formülüyle mıknatıs gibi çalışarak, suya dayanıklı makyajı ürün kalıntısı bırakmadan yakalıyor.

Nivea MicellAir Expert makyaj temizleme köpüğü 34,90 TL

Gül kokulu
Pétales de Rose serisinin gül yaprağı temizleme köpüğü, sabun içermeyen formülü sayesinde yüzünüzü nazikçe arındırıyor. Yoğun ve kremsi köpük dokusu sayesinde cildinizde temiz, taze ve arınmış bir his bırakıyor. İçeriğindeki gül yaprağı özleriyle doğal bir hassas temizleme deneyimi sağlıyor.

Nuxe Pétales de Rose gül yaprağı temizleme köpüğü 150 ml 100 TL

Doğal temizlik
Suya dayanıklı makyaj malzemeleri dahil tüm makyaj türleri üzerinde etkili ürün, cildi temizleyerek kusurlardan arındırıyor. Yüzde 100 bitkisel yağlardan oluşan karışım, yağlı his bırakmadan cildi besleyip, yumuşatıyor. Yağ içermeyen dokusuyla suya temas ettiğinde süt formuna dönüşüp, pürüzsüz bir his bırakıyor.

Caudalie makyaj temizleme yağı 150 ml 105 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here