Diğer
  Ana SayfaHaberEntübeden çıkarılan Burak Sergen'den ilk açıklama ve fotoğraf

  Entübeden çıkarılan Burak Sergen’den ilk açıklama ve fotoğraf

  -

  Koronavirüse yakalanan ve solunum sıkıntısından dolayı yoğun bakımda tedavi gördükten sonra entübe edilen oyuncu Burak Sergen, normal odaya alındı. Günler sonra konuşan oyuncu, ”Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok güzel bir şey” dedi.

  ENTÜBE EDİLMİŞTİ

  Yaklaşık bir ay önce evinde geçirdiği rahatsızlık sonrası hastaneye kaldırılan Sadakatsiz dizisinin sevilen oyuncusu Burak Sergen, koronavirüs’e yakalandığı tespit edilince önce yoğun bakıma alınmış sonra da entübe edilmişti.

  ”TEKRAR HAYATIN BİR YERİNDEN TUTUNMAK ÇOK GÜZEL”

  Tedavisi devam eden ünlü oyuncudan 37 gün sonra ilk fotoğraf geldi. Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak’ın haberine göre, sağlık durumu hakkında da konuşan Sergen, “Tekrar hayatın bir yerinden tutunmak çok güzel bir şey. Nihan’ı hep hissettim. Çünkü hep yanımda olduğunu biliyordum” dedi.

  burak sergen'den

  NİHAN ÜNSAL: COVİD’İN BIRAKTIĞI BELLİ SIKINTILAR VAR

  Nihan Ünsal ise “Durumu iyi ama Kovid’in bıraktığı vücuttaki belli sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor” ifadesini kullandı.

  - Advertisement -

  SADAKATSİZ DİZİSİNE VİDEO İLE BAĞLANACAK

  Burak Sergen, Sadakatsiz dizisinin yeni bölümüne video ile bağlanarak izleyiciyle buluşacak. Dizide canlandırdığı Haluk karakteri kalp krizi geçiren oyuncu, senaryo gereği ailesiyle görüntülü konuşma yapacak.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz