Erkekler yılbaşında ne ister?

Uzun yıllar evli olsanız da, yeni bir ilişkiye başlamış olsanız da asla tam olarak bilemeyeceğiniz bir muamma. Erkekler yılbaşında hediye olarak ne ister? Bir kadının kafasının içinde dönen binlerce sorudan biri daha: Erkeğe yılbaşı hediyesi almak. Bir gömlek daha alıp geleneği bozmayabilirsiniz. Ayakkabı almak isteyebilirsiniz ama sürpriz olmayacaktır. Saat veya cüzdan çok mu sıradan kalıyor? Peki ya, kitap? Olabilir ama daha özel ve gördüğünde sizi hatırlayacağı bir şey peşindeyseniz, sizin için iyi fikirlerimiz var. Neden yaşam tarzını destekleyecek ve onun maceracı yanını ortaya çıkaracak hediyeler düşünmüyorsunuz? Erkekler her ne kadar belli etmeseler de objelerle derin bağlar kurabilirler. Burada sadece arabalardan, bilgisayar oyunlarından, teknolojik malzemelerden ve spor ürünlerinden bahsetmiyoruz. Daha outdoor, daha maceracı ve daha şık objeler gibi merakları olan erkeklerden bahsediyoruz. Spor salonunda yorucu bir çalışmadan çıktığında yanında bulundurabileceği ya da ofiste masasının üzerinde duran ve her kullandığında sizi hatırlayabileceği bir şey. Çelik bir termos bardağı ya da şık bir Starbucks termos almaya ne dersiniz? Bu yılbaşında farklı bir hediye ile onu şaşırmayı deneyebilirsiniz. Gün içinde yanında olabilecek ve kullandığında sizi hatırlatabilecek bir hediye olmalı. Onu ne kadar iyi tanıdığınızı göstermenin tam vakti. Yılbaşı geliyor ve yeni yıl için hediye almayı düşünüyorsanız bu fırsat kaçmaz.

Soğumasın kahvem, ısınmasın suyum

Sevdiğiniz erkek bir outdoor tutkunuysa ve sıvı tüketimine özen gösteren biriyse, aradığınız hediye termos bardak olabilir. Sırt çantasında mutlaka bulundurmak isteyeceği bu ürün sayesinde yaşam tarzını desteklemiş ve özel zevklerine dokunmuş olacaksınız. Paslanmaz çelik malzemesiyle sağlamlığı ve hijyeni ön planda tutan bu ürünler sayesinde kaliteli ve ekonomik bir hediye almış olacaksınız. İçeceğin tadını bozmayan, sıcak ve soğuk muhafaza sağlayan termoslar aynı zamanda kapağını tümüyle açmadan sıvıyı dökebilecek kanal sistemi sayesinde içerideki ısının kaybını önlüyor. Temizlemesi ve yıkaması oldukça kolay olan bu ürünler sayesinde aklınız kalmaz. Temizleme işlemi kimyasal maddelerle yapılmamalıdır. 10-18 saat arası ısı kontrolü sağlayan termos bardak çeşitlerinden seçeceğiniz bir ürün ile doğru bir hediye seçimi yapmış olacaksınız. Kamp sabahı çadırından çıkıp hazırladığı kahveyi termos bardağından keyifle içerken eğer siz de oradaysanız sıcak bir teşekkür alabilirsiniz. Uzaklarda onu bekliyorsanız bilin ki, her yudumda aklında siz olacaksınız.

O elindeki Starbucks termos mu?

Kahve tutkunu bir erkek arkadaşınız ya da eşiniz varsa, hayatımızın vazgeçilmez lezzetlerinden olan Starbucks’ın ürettiği özel yılbaşı termoslarına mutlaka göz atın. Kahve seven erkekler onu uzun süre sıcak tutup yanlarında taşımak isteyeceklerdir. Kahve keyfini gün içinde daha uzun süre yaşamak, şık tasarımlı bir termostan sıcaklığını kaybetmemiş Starbucks kahvesini bir Starbucks termostan yudumlamak ve tüm bunları sizin aldığınız hediyeyle yapmak onu çok mutlu edecektir. Erkekler sağlamlık konusunda takıntılı olabilirler. Şık ve özel tasarımları ve sağlam yapılarıyla bu termoslar istedikleri konforu ve güveni sağlayacaktır. Özel tasarımları ve sağlamlığıyla ön plana çıkan termoslar, gün içinde sürekli yakınlarımızda olmasını isteyeceğimiz objelerden. Özel sayıda üretime sunulan bu termoslar 4 saate kadar sıcaklığı ve soğukluğu koruma özelliğine sahip. Sızdırmaz kapağı sayesinde çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu termos, hediye seçmesi zor olan erkekler için doğru bir seçim olabilir. Gün içinde kullanabileceği gibi iş gezintilerinde de yanında bulundurabileceği özel bir termos olacaktır. Herkes için zor bir durum olan yılbaşında erkek arkadaşınıza hediye almak konusunu bu şekilde gönül ferahlığıyla halledip kahvelerinizi karşılıklı, keyif içinde yudumlarken yeni yılı umutla bekleyebilirsiniz.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here