Ana Sayfa Güzellik Eylülün simgesi safir…

Eylülün simgesi safir…

Sonbahara yavaş yavaş geçiş yaptığımız eylül ayında, genelde aklımıza sarı ve tonları ile onların solgun geçişleri geliyor. Halbuki eylül ayının doğum taşı olan safir, tüm canlılığı ve gizemiyle sonbahara ters köşeden dokunuyor. Gece mavisi ve lacivert gibi büyülü tonlara sahip safir taşı, eylül ayının yıldızı… İyileştirici, güven verici ve sakinleştirici etkisiyle kalbimizi çalan safir taşının rengi, güzellik ürünlerinizi de sararak enerjisini yansıtmaya devam edebilir. Aşk, cömertlik ve sadakatin simgesi safir rengi, her bir yanınızı sarsın!

Hazırlayan: Elif Gürsoy

Derin bakışlar
Yoğun pigmentli formülü sayesinde ilk uygulamadan itibaren fark edilebilecek bir derinlik sağlayan Extra Precisione likit eyeliner, hızlıca kuruyarak belirgin bir göz makyajı sağlıyor.

Deborah Milano Extra Precisione mavi likit eyeliner 34,90 TL

Çarpıcı detay
Too Volume Mascara, özel formülü ve fırçasıyla kirpiklere yoğun hacim ve etkileyici uzunluk kazandırıyor. Kirpiklerin kurumasını önleyip, dipten uca hacimli görünmelerini sağlıyor.

Flormar Too Volume Mascara 10 TL

Sıra dışı
Rengi zaten yetiyor, dudağımda parlamasına gerek yok dediğiniz mat bir ruj ile içinizdeki asi ve bir o kadar klas kadını ortaya çıkarabilirsiniz!

Pastel Kissproof Daylong likit mat sıra dışı lacivert ruj 30,85 TL

Gece yarısı büyüsü
Tek uygulamada yoğun renk veren dokusuyla, bakışlarınızda gizemli havayı yansıtabilirsiniz. Özellikle göz makyajına yoğunlaşmak istediğinizde bu göz farını tercih ederek doğru etkiyi yakalayabilirsiniz.

Avon True Colour tekli göz farı 22 TL

Ay ışığı ruhu
Güzellik deyince aklınıza yalnızca yüzünün ve makyaj malzemeleri gelmesin. Ellerinizin de safirin sihirli etkisinden yararlanmaya hakkı var. Safirin enerjisine güvenerek, belki sürekli kullandığınız sıradan renkli ojeleri bir kenara bırakıp, daha cesaretli olduğunuzu da gösterirsiniz.

Note jel oje 6,50 TL

Cesaretli dudaklar
Bahane kabul etmiyoruz, tabii ki böylesine iddialı bir rengi dudaklarınıza taşıyabilirsiniz. Bu mevsimde biraz marjinal ve dikkat çekici bir makyaj yapmanızda hiçbir engel görmüyoruz! Safir, L’Oreal Paris Color Riche x Balmain koleksiyonunda yer alan farklı renklerden sadece bir tanesi!

L’Oreal Paris Color Riche x Balmain Rebellion ruj 44,90 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here