Diğer

  Farlar

  -

  Bu yıl hiç şüphesiz farların yılı! Yoğun, canlı ve değişik tonlarda farlar göz kapaklarımızda yerini alıyor ve bakışlarımıza bambaşka bir anlam katıyor. Üstelik farları kullanarak gözlerinizdeki kusurları gizlemeniz ve renk terapisiyle ruh halinize katkıda bulunmanız bile mümkün.

  Elif Duran

  O boyaları alıp göz kapaklarımıza sürmemizin tabii ki bir nedeni var! Farlar gözlere biçim ve parlaklık veriyor. Farlarla yarattığınız renk oyunlarıyla gözlerinizi daha canlı, daha büyük ve daha güzel hale getirmeniz mümkün. Basit bazı kuralları uygulayarak küçük olduğunu düşündüğünüz gözlerinizi büyütebilir ya da çekik görünmelerini sağlayabilirsiniz.
  Farları uygulamak için temel kuralları bilmeniz gerekiyor. Önce gözkapağını boyamak sonra farı yukarıya biraz da dışarı doğru yaymak. Kaşların altına ise açık renkte, daha parlak ve ışıklı bir far sürerek kaşlarınıza sanki daha yukarıdalarmış gibi bir görünüm verebilirsiniz. Beyaz, krem ve pembemsi tonlar bu iş için son derece uygun!

  Ufak hilelerle gözler daha güzel

  Gözlerinizin yapısında hiçbir estetik girişim olmadan sadece birkaç dakikada önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Önemli olan gözünüzün yapısını bilmeniz ve ona en uygun makyaj stilini ve ufak hileleri uygulamanız.  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz