Diğer
  Ana SayfaSektörden HaberlerFarmasi kırışıklık serisini üç yeni ürünle büyütüyor!

  Farmasi kırışıklık serisini üç yeni ürünle büyütüyor!

  -

  Farmasi, yaşlanma karşıtı kremi Dr. C. Tuna Age Reversist Serisi’ne üç yeni ürün ekledi.  Ambalajları da yenilenen seri, peeling granülleri içeren temizleyici, sprey tonik ve gece maskesi ile nemi kırmızı alg özlerini cilde hapsetmeye hazır.

  Farmasi Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna “Yeni ürünlerle genişleyen serimiz, milyonlarca kadının yaşlanma karşıtı cilt bakım rutini arasında yerini alıyor. En çok satan ürünlerimiz arasında yer alan Age Reversist Serisi’ne hak ettiği değeri veren Farmasi kullanıcılarına teşekkür ederim. Yeni teknoloji ve trendleri çok yakından takip ediyoruz, güçlü, fark yaratan, yüksek performanslı cilt bakım ürünleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

  Kırmızı Alg Özleriyle gelen bakım

  Tüm cilt tiplerine uygun Dr. C. Tuna Age Reversist Serisi’nin özel aktifleri; kırışıklık karşıtı Laminaria Digitata ve uzun süre nem hapseden Kırmızı Alg Özü. Bu iki aktif sayesinde cildin daha genç ve canlı bir görünüme kavuşması hedefleniyor.

  • Age Reversist Jel Temizleyici: Ciltteki yağı, kiri nazikçe derinlemesine temizlemeye yardımcı oluyor.
  • Age Reversist Peelingli Temizleyici: İnce peeling tanecikleri sayesinde cildi aşındırmadan, ölü hücrelerden arındırmaya ve gözenekleri nazikçe temizlemeye yardımcı oluyor.
  • YENİ! Age Reversist Sprey Tonik: Cilde nüfuz etmiş olan kir ve makyaj kalıntılarını tamamen temizlemeye yardımcı oluyor.
  • Age Reversist Serum: Kırışıklık ve ince çizgilere karşı güçlü bir kalkan oluşturmaya yardımcı oluyor.
  • Age Reversist Nemlendirici Krem: Yıllar içinde oluşan ve giderek artmaya meyilli yaşlanma izleriyle savaşmaya yardımcı oluyor.
  • Age Reversist Göz Kremi: Yoğun nem desteği sayesinde göz çevresinde oluşan koyu halka görünümü, gözaltı torbası, ince çizgi görünümü azaltmaya yardımcı oluyor. Özel Mikroalg Teknolojisi yaşlanma belirtilerinizle mücadele ediyor.
  • YENİ! Age Reversist Gece Maskesi: Siz uyurken..Gece boyu cildi beslemeye, yaşlanma karşıtı bakım yapmaya yardımcı oluyor. Gelecekte oluşabilecek yaşlılık belirtileriyle savaşıyor.

  Emre Tuna Kimdir?

  - Advertisement -

  Cumhuriyet tarihinin ilk doktorlarından Dr. Cevdet Tuna’nın torunlarından Emre Tuna, Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Amerika’da devam etti.  University Of Southern California’da İşletme ve Endüstri Mühendisliği okuyan Tuna, aynı zamanda pilot eğitimini de tamamladı. Emre Tuna, Türkiye’nin en büyük doğrudan satış markası Farmasi’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alıyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz