Fatih Terim’in Corona Virüs testi pozitif çıktı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim‘in Corona Virüs (Covid-19) test sonucu pozitif çıktı. Fatih Terim Corona Virüs nedeniyle hastanede tedavi gördüğünü açıkladı. 

Fatih Terim twitter’dan şu mesajı paylaştı: Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.

Galatasaray Kulübü’nün resmi twitter hesabından ise Terim’in mesajına karşılık “Biz omuz omuza verince neleri başarmadık ki! Seninleyiz hocam! Bir kez daha #BirlikteYeneceğiz!” mesajı paylaşıldı. 

Galatasaray’da kısa süre önce ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve eşinin Corona Virüs tedavisi gördüğü açıklanmıştı.

BUSE TERİM’DEN İLK MESAJ *

Teknik Direktör Fatih Terim’in kızı Buse Terim ise twitter’dan “Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz” mesajını paylaştı.

HASAN ŞAŞ VE ÜMİT DAVALA’NIN TEST SONUÇLARI *

Fatih Altaylı Habertürk TV’de Hasan Şaş ve Ümit Davala ile Galatasaraylı bir futbolunun da test sonuçlarının pozitif çıktığını söyledi. DHA ise testlerin negatif çıktığı yönünde haber geçti.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here