Fatih Terim’in sağlık durumu nasıl? Buse Terim Instagram’dan paylaştı

Corona Virüs (Covid-19) testi pozitif çıkan Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Peki Fatih Terim’in sağlık durumu nasıl? İşte kızları Buse Terim Bahçekapılı ve Merve Terim Çetin’den ilk açıklama…

BUSE TERİM’DEN FATİH TERİM AÇIKLAMASI

Buse Terim Bahçekapılı açıklamasında, “Hem merak edenler hem de bu mecrada bu kadar takipçi varken birkaç bilgilendirme yapmak istiyorum. Bunun görevim olduğunu düşünüyorum. Babam şu anda iyi, hastanede tedavi altında.” ifadelerini kullandı.

‘MÜMKÜNSE EVDEN ÇIKMAYIN’

Babasının kronik rahatsızlığının bulunmamasının ve sigara içmemesinin bir avantaj olduğunu kaydeden Bahçekapılı, “Bunun dışında bekleyeceğiz. Umuyorum her şey iyi olacak ve oradan çok güçlü çıkacak. Tüm iyi dilekleriniz ve mesajlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. Mümkünse evden çıkmayın. Lütfen evinizde kendinizi izole edin. Bu hastalığı başkalarına bulaştırma riskini en aza indirin. İnanın bana ailenizden birine bir şey olursa yanına gidemezsiniz, yasak. Öpemezsiniz, kata bile çıkamazsınız. O yüzden bunu düşünün, hayal edin. Çok sevdiğiniz birine bir şey olduğunda yanına gidememeyi ve dokunamamayı düşünün.” şeklinde görüş belirtti.

‘BİLGİLENDİRME YAPACAĞIM’

Herkesin dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan Bahçekapılı, “Lütfen düşünerek hareket edin. Elimden geldiği kadar buradan bilgilendirme yapacağım. Umuyorum ülkece bu süreci minimum hasarla atlatırız.” değerlendirmesinde bulundu.

MERVE TERİM’DEN FATİH TERİM AÇIKLAMASI

Fatih Terim’in sağlık durumuna ilişkin bir mesaj da kızı Merve Terim Çetin’den geldi. Merve Terim ise, “Sabah oldu ama hala haber alamadık, gecesi nasıl geçti, uyandı mı, yanında kimse olmadığı için haber alamamak berbat rabbime sığındım, belkide 40 senedir durmadın adam senin duracağın yok, bugüne daha iyi uyan babam!” sözlerini dile getirdi.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here