Diğer
  Ana SayfaSağlıkFeng Shui ile Sonsuz Mutluluk

  Feng Shui ile Sonsuz Mutluluk

  -

  Güzel ve sağlıklı olmak…Başarıyı ve aşkı yakalamak…Yaşam boyu huzur ve dinginliğin keyfini çıkarmak…Feng Shui’nin amacı doğa ile insan arasında denge ve uyum yaratmak. Çinlilerin bu gizemli mekan düzenleme sanatı, “Chi” adı verilen yaşam enerjisiyle önce evinizi, sona yaşantınızı değiştiriyor.

  Sözlük anlamı; doğanın iki akıcı gücü rüzgar ve su. Çevremizde, bizi etkileyen, sürekli hareket eden kozmik, metafizik enerji var. Feng Shui, doğanın güçlerini ve enerjiyi yönlendirme sanatı.

  Sivilce ve erken oluşan kırışıklıklar, vücuttaki enerji akımında bir sorun olduğuna işaret ediyor. Vücudun güzellik noktalarına baskı ve masaj uygulamanız gerekiyor. Her iki kaşın arası, alnın ortası, burun kanatlarının sağı ve solu ile çenenin ortası. Bu noktalara iki elinizin işaret parmağı ile 5 saniye bastırın. Sonra parmaklarınızı kulak bölgelerine doğru bastırarak kaydırın.

  Bambu flütler barışın, durgunluğun, enerjinin mekanlara taşınmasında kullanılıyor, genellikle çift olarak bulunuyorlar. Rüzgar çanlarıyla bireysel enerji açığa çıkıyor. İç ve dış mekanlardaki zararlı enerji dağılıyor. Çanların çıkardığı melodiler ortamda huzurun artmasına yardımcı oluyor.Mumlar,zenginlik ve başarı dolu bir hayatı, ilişkiler arasındaki iletişimin sıklaşmasını temsil ediyor. Mumlar ve çiçekler, hem bedensel hem de ruhsal sağlığınız üzerinde önemli etkiye sahipler.

  Doğru kişiyi bulduğunuza inanıyorsanız evin güneybatı köşesinde fazla eşyayı toplayın. Kristaller, dengede kalmak ve pozitif enerjiyi çekmek için ideal. Feng-Shui'de kristal gücü temsil ediyor. Evin ölü köşelerine asılan kristaller, enerjiyi yakalıyor.

  - Advertisement -

  Yalnız yaşayanlar! Evin batı ve doğu bölgesine yerleştireceğiniz kahverengi, bej yada kırmızı taşlar sizin için ilham kaynağı olacak…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz