Diğer
  Ana SayfaSektörden HaberlerFIFA 2022'den ilhamla tasarlanan Adidas Numbersup koleksiyonu ile tanışın!

  FIFA 2022’den ilhamla tasarlanan Adidas Numbersup koleksiyonu ile tanışın!

  -

  Adidas, EA SPORTSTM FIFA 22 oyunundan ilham alınarak geliştirilen yeni NUMBERSUP koleksiyonunu tanıttı. Ferran Torres, Jude Bellingham, Lena Oberdorf, Joao Felix ve Catarina Macario gibi isimler tarafından giyilecek olan NUMBERSUP X SPEEDFLOW, NUMBERSUP COPA SENSE ve NUMBERSUP PREDATOR FREAK, sanal oyuncuları hem sahada hem de saha dışında performanslarını bir üst seviyeye taşımak için tasarlandı.

  Gerçek ve sanal dünyayı bir araya getiren NUMBERSUP koleksiyonu, EA SPORTSTM FIFA 22’deki mümkün olan en yüksek oyuncu sıralama sayısı 99’dan güç alıyor. EA SPORTSTM FIFA 22‘nin oyun kültürünün ilham verdiği yeni serinin modellerinin her birinde, cesur ve dinamik renkler eşsiz tasarıma eşlik ediyor.

  Hafif yapısı sayesinde NUMBERSUP X SPEEDFLOW, futbolun en hızlı deneyimini yaşatmak için tasarlandı. Oyuncuların topa dokunuşlarını geliştirmelerini sağlayan NUMBERSUP COPA SENSE, top vuruşunu bir sonraki seviyeye taşıyor. NUMBERSUP PREDATOR FREAK ise kontrolü kendisinde tutmak isteyen oyuncular için üstün top kontrolü sunuyor.

  adidas Futbol Kıdemli Ürün Müdürü Artur Markowski ürünle ilgili şunları söyledi:

  - Advertisement -

  “NUMBERSUP, FIFA’nın ruhunu sahada göze çarpan cesur bir tasarımla gerçek dünyaya entegre eden heyecan verici yeni bir ürün. FIFA Reytingleri oyuncular için çok güçlü bir motivasyon ve 99 olabilecek en iyi reyting. FIFA 22 ile yeni iş birliğimiz, her oyuncuya performanslarının zirvesine ulaşmaları için ilham verecek. Tasarladığımız kramponların sahadaki oyuncular için de aynı etkiyi yaratacağını umuyoruz.”

  adidas’ın önde gelen atletleri Ferran Torres, Jude Bellingham, Lena Oberdorf, Joao Felix ve Catarina Macario tarafından giyilecek olan NUMBERSUP X SPEEDFLOW, NUMBERSUP COPA SENSE ve NUMBERSUP PREDATOR FREAK, 22 Eylül’de adidas.com’da ve seçkin mağazalarda satışa sunuldu.

  Daha fazla bilgi için lütfen www.adidas.com.tr adresini ziyaret edin.

  NUMBERSUP X SPEEDFLOW.3  ÇİM VE HALI SAHA KRAMPONLARI – 849 TL

  PREDATOR FREAK.3 HALI SAHA KRAMPONU – 849 TL

  COPA SENSE.3 ÇİM SAHA KRAMPONU – 749 TL  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz