Ana Sayfa Fitness FITNESS DÜNYASINDAN EN SON HABERLER…

FITNESS DÜNYASINDAN EN SON HABERLER…

ekim-2011-fitness-raporu-resim-1

ekim-2011-fitness-raporu-resim-2Vücudunuzu dinleyin
Egzersiz seansınızdan sonra 24 saatten 48 saate kadar kaslarınızda hafif ağrı hissetmeniz normal kabul ediliyor. Bu durumda ertesi gün dinlenmek en iyi çözüm. Böylece çalıştırdığınız kasların yeniden yapılanmasına ve gelişmesine olanak tanıyorsunuz. Ancak bazı durumlarda ağrı, bir problemin göstergesi de olabiliyor. Vücut ağrı yoluyla bir problem olduğuna dair bizi uyarıyor ve önlem almamızı istiyor. Özellikle eklem ağrısı, kaslarda şişkinlik ve normalin dışında ağrılar yaşanıyorsa dikkatli olun ve vücudunuzu dinleyerek gerekiyorsa bir hekime görünün.

ekim-2011-fitness-raporu-resim-3Deneyin
Ağırlık egzersizi setlerinizin arasında dinlenirken ellerinize birer soğuk su şişesi alın. Avuçlarınızı serinletmek enerjinizi artırır, bu da daha fazla set yapabilmenizi sağlar.

ekim-2011-fitness-raporu-resim-4AYIN ÜRÜNÜ
Skechers Shape-ups Skechers’ın dünyada bir fenomen haline gelen yeni modeli “Shape-ups” sadece bir spor ayakkabısı değil aynı zamanda bir spor aracı! Çünkü Shape-ups’lar yürüyerek kas çalıştırmayı maksimize etmek için dizayn edilmiş. Özel tabanı sayesinde yumuşak bir yürüyüş sağlayan ayakkabılar, ekstra kalori harcatarak kilo kontrolüne de yardımcı oluyor. Ayrıca vücut duruşunun düzeltilmesi, diz ve beldeki baskının azalması, kalçanın ve bacakların şekillenmesi gibi etkileri de bulunuyor. Devamı diğer sayfada

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here