Ana Sayfa Yaşam Formsanté 25 yaşında

Formsanté 25 yaşında

Sağlıklı, aktif ve doğal yaşamın dergisi Formsanté 25. yaşını Hilton Istanbul Bosphorus Gün Bahçesi’nde düzenlenen keyifli bir brunch ile kutladı.

Mekan Styling’i: Mirenda Ekserciyan
Fotoğraflar: Levent Kulu

Yayın hayatında çeyrek asrı geride bırakmanın sevincini Hilton Istanbul Bosphorus Gün Bahçesi’nde düzenlediğimiz brunch ile kutladık. Etkinliğimize Doris Hofer, Mehmet Çetin, Tuğçe Alpay, Ceren Duman, Kübra Açıl, Hande Kazanova, Jessica May, Ezgi Şenler, Şebnem Özinal, Zeynep Köse, Zeynep Mansur, Merve Büyüksaraç ve Ebru Güzel’in de aralarında bulunduğu tanınmış fitness antrenörleri, genç oyuncular ve gazeteciler katıldı. Konuklarımız güne, Voltapatch sponsorluğunda düzenlenen Ece Vahapoğlu ile stretching dersine katılarak başladılar. Keyifli günün ikinci etkinliği ise Ford sponsorluğunda Ebru Şinik ile düzenlenen nefes terapisiydi. Etkinlikte, Dermoskin uzmanları da konuklara cilt lekelerinden koruyacak bakım uygulamaları hakkında bilgi verdi.

Jessica May
Doris Hofer, Mehmet Çetin
Ebru Şinik, Ece Vahapoğlu, Neslihan İskit
Efsane Odağ, Büşra Bozok Aytek, Ezgi Şenler, Zeynep Köse, Cemre Polat
Merve Büyüksaraç, Zeynep Mansur, Hande Kazanova
Melisa Beyza Güzelsu, Nur Sarıyer, Hatice Sarıyer
Şebnem Özinal

Formsanté dergisi, 25 yıl önce başladığı yayın hayatında sağlık başta olmak üzere fitness, yoga, beslenme, moda, güzellik, bakım gibi birçok konu başlığını bir araya getirerek, okurlarıyla buluşturdu. Türkiye’nin ve dünyanın alanında uzman isimleriyle iş birliğini yıllardır devam ettiren Formsanté, ünlü doktorlar, estetisyenler, diyetisyenler, psikiyatristler, psikologlar, fitness ve yoga eğitmenleri ile 25 yıl boyunca birlikte çalıştı. Okurlar, sağlık sorunlarına ilişkin merak ettiği soruların yanıtlarını, en güncel fitness derslerini, makyaj trendlerini, estetik dünyasından son gelişmeleri, alternatif terapileri, yemek tariflerini, en moda fitness parçalarını ve daha birçok konuyu Formsanté’de buldu. Formsanté dergisine internet sitemiz www.formsante.com.tr ile Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarından da 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tuğçe Alpay
Merve Büyüksaraç
Gökçe Aydın
Çiğdem Özkol Açık, İbrahim Öztop
Ferhan Kaya Poroy, Deran Çetinsaraç, Filiz Şahinkaya,
Ayşegül Uyanık Örnekal, Ruken Akbay Gürtaş, Aytaç Gozzi, Elif Gürsoy
Zeynep Mansur
Murat Bür
Hülya Hankendi, Burcu Karaçam, Dilhan Çekiçer, Nisa Aslı Erten Çokça, Beril Güroğlu
Gülay Teköz, Ebru Şinik
Ferhan Kaya Poroy, Filiz Şahinkaya, Ruken Akbay Gürtaş, Erman İleri

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik, nefes konusunda yanlış bilinenlere değinerek katılımcılarla nefes terapisi gerçekleştirdi.

Sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu, kasları rahatlatan sabah egzersiziyle konukların güne enerjik bir
giriş yapmasına yardımcı oldu.

Kübra Açıl
Ezgi Şenler
Ebru Güzel
Yaprak Çetinkaya, Nilgün Yıldız, Deran Çetinsaraç, Aytaç Gozzi,
Ayşegül Uyanık Örnekal, Gözde Kaynak

Hande Kazanova

Jessica May

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here