Diğer
  Ana SayfaHaberFormsanté Dergisi Flipboard’da!

  Formsanté Dergisi Flipboard’da!

  -

  Türkiye’nin en çok satan ve aynı zamanda sağlıklı, aktif ve doğal yaşamın dergisi Formsanté artık Flipboard’da!

  Formsante Dergisi Flipboard hesabını takip ederek herkesten önce en güncel sağlık haberleri alabilir, sağlıklı beslenme tariflerine bakabilir, fitness, güzellik gibi kategorilerde zaman geçirebilir ve daha pek çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

  FLIPBOARD NEDİR?

  Her gün milyonlarca insan tarafından kullanılan Flipboard, ilgi alanınınıza yönelik her türlü haberi, popüler yazıyı ve sohbeti bir araya getiren ödüllü bir hizmet. Her şeyin tek bir yerde olduğu uygulamayla, haber okuyabilir, beğendiklerinizi kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

  Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek, ilgi alanlarınızı seçmek ve Formsanté Dergisi’ni takip etmek.

  Flipboard ile sevdiğiniz haberleri, resimleri ve videoları toplayarak kendi özel dergilerinizi de oluşturabilirsiniz. Dergilerini herkese açık ya da özel olarak belirleyebilir, seçkilerine katkıda bulunmaları için diğer kişileri davet ederek grup dergileri oluşturabilirsiniz.

  - Advertisement -

  FORMSANTE DERGİSİ FLIPBOARD’DA

  Formsanté Dergisi Flipboard hesabını https://flipboard.com/@FormsanteDergisi adresinden ya da mobil uygulamadan takip edebilirsiniz.

  FLIPBOARD UYGULAMASI NASIL İNDİRİLİR?

  IOS cihazınıza Flipboard’ı indirmek için: https://apps.apple.com/us/app/flipboard-latest-stories/id358801284

  Android cihazınıza Flipboard’ı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=flipboard.app&hl=tr&gl=US  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz