Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGizemli yıldız Şi'ra Yıldızı (Sirius) Ayla kavuşuyor! Etkileri ne olacak?

  Gizemli yıldız Şi’ra Yıldızı (Sirius) Ayla kavuşuyor! Etkileri ne olacak?

  -

  Gökyüzü şifa dağıtıyor… Bugün, yani 28 Nisan günleri, gökyüzü açısından oldukça önemli ve özel bir gün çünkü Sirius&Ay Kavuşumu gerçekleşiyor. Sirius hem eski medeniyetlerde bir çok kez, hem de Kuran-ı Kerim’de Necm suresinde adı geçen gizemli ve bir o kadar da önemli bir sabit yıldızdır.

  Şİ’RA YILDIZI (SİRİUS)& AY KAVUŞUMU NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK?

  27 Nisan Pazartesi Betelgeuse yıldızı, 28 Nisan Salı gecesi ise 23:00/01:00 aralığında Sirius&Ay Kavuşumu var .14 derece Yengeç Burcu’nda kavuşacaklar. Sirius Yıldızı, Canis Major takım yıldızındadır.

  KİŞİYE MUCİZELER GETİREN YILDIZ

  Jüpiter ve Mars doğasındadır. Çıplak gözle görülebilen, Güneş’ten sonra en parlak, dünyamıza en yakın, muhteşem bir sabit yıldızdır. Bu sabit yıldız kutsal olarak bilinen, kişiye mucizeler getiren bir yıldızdır.

  Küçük adımları büyük neticelere çevirir. Haritada olumlu açılar varsa kişiyi toplum gözünde yüceltebilir, mal ve mülkünde artış verebilir, inançlı ve tutkulu bir ruha sahip olmasına vesile olabilir.

  Ayrıca Sirius’un Mitolojik olarakta büyük bir önemi vardır. Urfa’da ki Göbeklitepenin uygarlığın ilk tapınağı olduğu ve Sirius’a tapmak için yapıldığı söylenmektedir.

  - Advertisement -

  KURAN-I KERİM’DE GEÇEN Şİ’RA YILDIZI

  Ancak en önemlisi; kutsal kitabımız olan Kuran-ı Kerim’de; Şi’ra adıyla da geçer. Necm(yıldız) suresinin 49. Ayetinde ”Doğrusu Şi’ra yıldızının Rabbi de o’dur” şeklinde geçer..

  SİRİUS BU GECE ŞİFA DAĞITIYOR

  Bir çok inançta ve inanışta yeri olan Sirius bu gece de şifa dağıtacak. Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını diliyorum…

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz