Göğüslere estetik etkisi yapan krem ve bakımlar!

0

Diri, dik ve güzel göğüsler; tıpkı genç kızlık yıllarınızın ilk başındaki gibi… Bu şimdi size sadece bir hayal gibi geliyor, estetik operasyonlar cesaret mi istiyor? Bizse, kozmetik dünyasının yeni sürprizleri göğüs bakımı kremlerine bir bakın diyoruz. Çünkü içlerinde, dikleştirenlerin yanı sıra göğüs büyütenler bile var!

Sorun bir değil ki! Bin tane. Fazla kilolar, selülitler, çatlaklar, istenmeyen tüyler ve bir de deforme olmuş, sarkmış göğüsler. Evet, zamanla göğüslerin sıkılığını ve diriliğini yitirerek sarkması kadınların güzelliğini tehdit eden başlıca sorunlardan birisi. Ne yazık ki, bu sorunu nadiren rastlanır diye tanımlamak pek mümkün değil Yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüslerin yapısında onları dik tutan kaslar yok. Ve yer çekiminin yanı sıra, sık sık kilo alıp verme, emzirme ve yanlış sutyen kullanma gibi faktörlerin de etkisiyle göğüsler dik ve sıkı görünümlerini kolaylıkla kaybedebiliyor.

Söz konusu göğüslerde deformasyon olduğunda, pek çok kadının aklına ilk gelen bir estetik ve plastik cerrahi uzmanına başvurmak olabiliyor. Tabii ki, burada hedef göğüsleri toparlayacak ve dikleştirecek bir operasyondan faydalanmak ya da silikon protezlerle göğüsleri büyütmek ve onlara yeni bir form kazandırmak. Ancak hemen radikal bir operasyon kararı almak ve bıçak altında yatmak cesur kadınların işi. Peki, operasyon geçirmeyi düşünmeyen yine de daha dik göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar ne yapmalı? Bu soruya krem sürmeli yanıtının verilmesi belki ilk başta hiç de inandırıcı gelmeyebilir. Oysa kozmetik sektörünün bu soruna yönelik ürettiği krem ve sprey tarzındaki ürünler, son birkaç senedir gerçekten iddialı bir şekilde kullananları mutlu ediyor. Enstitülerde yapılan özel bakımları da unutmamak gerekiyor. Bu bakımlar da, birkaç seans sonunda göğüslerde gerçekten fark edilebilir sonuçlar yaratılabiliyor…

Göğüslere yapılabilecek bakımlar bu ay Formsante’de…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here