Ana Sayfa Güzellik Gökkuşağı renklerini yüzünüzde taşıyın!

Gökkuşağı renklerini yüzünüzde taşıyın!

“Bu renkler bana göre değil, fazla iddialı…” demeden önce sizi bir kez daha düşünmeye davet ediyoruz. Makyaj stilinizde yapacağınız ufak renk değişiklikleriyle adeta bir gökkuşağı etkisi yaratmanız an meselesi! Sizce de hayat makyajınızda hep aynı renklerin peşinden gitmek için biraz kısa değil mi? Önerilerimizden yardım alıp, yüzünüzde gökkuşağının tüm renklerini yansıtarak etrafınıza neşe saçın.

Yazı: Elif Gürsoy

Neonun gücü
Bakışlarda biraz cesarete ne dersiniz? Kiko Milano, neon etkileriyle tüm bakışları üzerinize çekmenizi sağlayacak göz kalemiyle dünyaya renkli bir bakış atmanıza olanak sağlıyor.

Kiko Milano neon göz kalemi 35,90 TL

Renkli geçişler
Gerçek renk pigmentine sahip beşli Veluxe Pearlfusion göz farı paleti, renklere doyamayan kadınlar için ideal. Renk konusunda biraz daha cesaretlenebilmek için uygun ve yumuşak geçişli bir adım sayılabilir!

Mac Veluxe PearlFusion Shadow göz farı paleti 150 TL

Çekici dudaklar
Mat formülü ve çok pigmentli yapısı sayesinde dudaklara derinlik katan Metallic Jewel rujlar tek sefer kullanımlarda bile gün boyu kalıcı parlaklık sunuyor. E vitamini ile zenginleştirilen içeriği sayesinde de dudak bakımına yardımcı oluyor.

Deborah Fluid Metallic mat lipstick ruj 35,90 TL

Sıra dışı çiçekler
Özel tasarlanan kapsül makyaj koleksiyonu “Erdem for Nars Strange Flowers”, romantik dünyasını ve düşsel anlatım dilini yansıtıyor. Altı yeni rengiyle kremsi ve pürüzsüz formüle sahip bu ruj, yarı saydamdan yoğun renklere dek farklı bir seçkiye sahip.

Erdem for Nars Strange Flowers ruj 120 TL

Alışılmışın dışında
Master Holographic aydınlatıcı pudra, yoğun aydınlatıcı etkisi ve prizmatik yansımalı pigmentler içeren formülü ile alışılmışın dışında bir makyaj görünümü sağlıyor. Master Holographic aydınlatıcı pudranın holografik etkisi ve soğuk tonlu pigmentleriyle her cilt tonuna uyum sağlayabiliyor.

Maybelline New York Master Holographic pudra 47,99 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here