Ana Sayfa Güzellik Gözlerde festival ruhu!

Gözlerde festival ruhu!

Etrafınıza güzellik saçmak için ilk önce kendinizi güzel hissetmeniz gerekiyor. Güzel ve enerjili bakmak içinse renklerle dolup taşan göz makyajına sahip olmak yeterli! İyi enerjiyi etrafınızdakilere de bulaştırmak istiyorsanız, renkli farlardan yardım alın. Yaz sezonu boyunca göz makyajınızda renkleri korkusuzca kullanarak, iddianızı en canlı şekilde ortaya koyun!

Derleyen: Elif Gürsoy

Matcha tadında
Yenilikçi yapısı ile sıkıştırılan pigmentler tek sürüşte kalıcı ve etkili renkler sunuyor. Kadifemsi doku, kolayca eşit ve pürüzsüz bir renk sağlıyor. İlhamı ise Matcha çayından geliyor…

Nars Matcha Eyeshadow göz farı 150 TL

Şeker gibi
Su çiçeğinden ilham alınarak oluşturulan koleksiyon, lotus çiçeğinin zengin pembesini ve derin mor tonlarını bir araya getiriyor.

Kiko Milano Waterflower Magic göz farı paleti 89,95 TL

Ateşli gözler
Mat kızıl-kahverengi ve ışıltılı bakırdan koyu ve renk geçişli bronza kadar dikkat çekici birçok tona sahip bu palet, gerek gündelik yaşamdaki sıcak bakışları, gerekse yoğun ve dumansı gece görünümünü sağlamaya yardımcı oluyor.

Urban Decay Naked Heat göz farı paleti 480 TL

Şeftali doğallığı
Yaz havasını gözlerde yaşatmanın en doğal yolu şeftali tonlarından geçiyor. Antioksidandan ve özlerden zengin içeriği ile şeftalinin tüm tatlılığını gözlerinize yansıtabilirsiniz.

Too Faced Sweet Peach göz far paleti 375 TL

Derin denizler
İçeriğindeki yoğun pigmentler sayesinde sadece bir dokunuşla yoğun renk verirken, uzun süre kalıcılık sağlıyor.

Clinique All About Shadow göz farı 125 TL

İştah açan renkler
Işıltılı ve mat bitişli 10 farklı renk ile canlı bir göz makyajına ulaşmak hiç bu kadar kolay ve tatlı olmamıştı. İkonik Paris pastanelerinin esintisini taşıyan özel tasarımı da cabası…

Lancome Eye Sugar göz farı paleti 150 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here