Ana Sayfa Güzellik Güzellik radarına takılanlar…

Güzellik radarına takılanlar…

Konu kişisel bakım ve kozmetik olunca, ürünleri kullanmak kadar yeni çıkan ürünleri takip etmek de kaçınılmaz oluyor! Son günlerde “mutlaka alınacaklar” listemize eklediğimiz ürünlere birlikte göz atalım.

1- Daha sıkı!
Daha esnek, parlak ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Seri, yüksek oranda antioksidan içeriği ile birlikte birçok vitamin barındırıyor. Kolajen sentezini arttıran antiaging etkisiyle cildin su kaybını önlüyor.

Frudia Pomegranete Nutri-Moisturizing Maske 14,90 TL

2- Tertemiz cilt
Yoğun köpüğüyle suya dayanıklı makyajı kolayca çıkarıyor. Cildi kurutmayan formülüyle günlük yüz temizliğini sağlıyor. Nivea MicellAir Expert makyaj temizleme köpüğü, cildi günlük kir ve pürüzlerden arındırıyor.

Nivea MicellAir Expert Makyaj Temizleme Köpüğü 34,90 TL

3- Yumuşak dudaklar
Alerji yaratabilecek ve cilde zarar verebilecek hiçbir madde bulundurmayan HiPP Babysanft organik dudak nemlendiricisi, içeriğindeki maddeler konusunda “mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok” felsefesine göre formüle ediliyor. Parfüm, PEG, paraben ve hayvansal ham madde içermiyor.

HiPP Babysanft Organik Dudak Nemlendiricisi 17,90 TL

4- Sivilcelere veda
Hafif jel yapısı ve Penta-acid Technology ile hassasiyet ve kuruluğa neden olmadan, sivilce ve siyah nokta görünümünü azaltmaya yardım ediyor. Bal, pirinç ve akgünlük özleri ile cildi yatıştırmaya ve hassasiyet oluşumunu engellemeye destek oluyor.

Murad Sivilceli Ciltlere Özel Bakım Serumu 625 TL

5- Capcanlı saçlar
Batiste Cherry kuru şampuan, kiraz kokusu ile yazı saçlara erkenden taşıyor. Temiz ve hacimli görünüm ile son dakika kurtarıcısı oluyor. Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra 30 cm uzaklıktan sıkın ve parmak uçlarınızla saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. Ardından saçınızı tarayın ve istediğiniz şekli verin.

Batiste Cherry Kuru Şampuan 54,5 TL

6- Elastikiyet kazanımı
Suda çözünebilen saşe formuyla kullanım kolaylığı ve hijyen sunarken, içeriğindeki bakır ve selenyum ile cilt, saç ve tırnak sağlığını desteklemeye yardımcı oluyor.

Voonka Collagen Beauty Plus 7 169.39 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here