Diğer
  Ana SayfaSağlıkGülgûn Feyman:Benim gençlik sırrım estetik değil yüz masajı!

  Gülgûn Feyman:Benim gençlik sırrım estetik değil yüz masajı!

  -

  Keşfettiğim biyoenerjili yüz masajı sayesinde ciltaltı salgı bezlerim rahatlatıcı hormonlar salgılıyor, yüz kaslarım çalışıyor ve kırışmayı geciktiriyorum.

  Sıkı takipçisi olduğum Formsante Dergisi'nin ekibiyle Nişantaşı Su Danışmanlık'ta buluştuk. Konumuz yaklaşık bir senedir aksatmadan yaptırdığım özel bir yüz masajı. Aslında bir dahiliye doktoru olan masözüm Azeri kökenli Dr. Elmira İnal'ın biyoenerjiyle birlikte uyguladığı bu yüz masajı bende hem antiaging etkisi yapıyor, hem de boyun ve cilt sorunlarıma iyi geliyor..
  Doğal olanı tercih ederim
  Sağlığıma fazlasıyla dikkat eden biriyim. Oldukça yoğun çalışıyorum ve ekran önündeyim. Yüzümü, sesimi ve vücut dilimi kullanıyorum. Bu yüzden kendime bakmak zorundayım. Kendine iyi bakmanın sırrı bir çok şeyin biraraya gelmesi demek. Uyku düzeni birincisi. Tüm arkadaşlarım bilirler, her sabah en geç sekizde ayaktayım. Şehirden uzakta, yeşillikler içinde kızlarım ve köpeklerimle birlikte yaşıyorum. Çoğu insan bilmez ama sıkı bir tenisçiyim. Öyle 45 dakika değil, her gün iki saat tenis oynayabilecek enerjim var. Ailecek beslenmemize dikkat ediyoruz. Balık, sebze, bitki çayları-özellikle şu an yudumladığım aloe vera çayı- tercihim. Metropol yaşamının ve işimin stresini atmak için doğal ürünleri ve yöntemleri tercih ediyorum. Yıllarca pahalı kozmetikler kullandım ve cildimi yıprattım, artık doğal malzemelerden hazırlananları satın alıyorum. Göğsümü gere gere söyleyebilirim 1958 doğumluyum ve üniversite çağında ikiz kızlarım var. Genç görüntümü hep doğal olanı tercih etmeye borçluyum. Biyoenerji ile uygulanan yüz masajı da vazgeçilmezlerim arasında…
  Nasıl bir masaj?

  Devamı 2005 Kasım sayımızda…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz