Diğer
  Ana SayfaGüzellikGünaydın prenses...

  Günaydın prenses…

  -

  Mis kokulu, toz pembe jeller, yumuşacık kadife gibi kremler ve süslü kavanozlardaki ürünler… Hepsi size “günaydın prenses” diye fısıldayacak. Sabah bakımı, cildinizin güzelliğini ve gençliğini daha uzun bir süre korumak için söz verecek.

  Elif Duran

  Güne güzel başlamanın en önemli koşullarından birisi de kendimizi iyi hissetmek. Kendimizi iyi hissetmenin yoluysa, özellikle biz kadınlar için, bakımlı ve güzel olmak. Sabahları yapacağımız birkaç dakikalık bakımla hem güne daha güzel ve kendimizi iyi hissederek başlayabiliriz hem de cildimizin güzelliğini uzun yıllar koruması için etkili bir alışkanlık kazanırız. Eğer siz de sabahları o uyku sersemi haliyle cilt bakımı yapmaya üşenip evden sadece yüzünü yıkayarak çıkanlardansanız tavsiyemiz bunu bir an önce değiştirmeniz. Özellikle de soğuk havasıyla cildimizin güzelliğini ve gençliğini tehdit eden kış günlerine karşı önleminizi almanız.

  Sabahları yapacağınız cilt bakımı birkaç adımdan oluşuyor: temizleme, tazeleme, nemlendirme ve koruma. Ancak sakın gözünüz korkmasın bütün bunların hepsi sadece birkaç dakikanızı alacak. Üstelik güzel kokulu, güzel renkli ve kullanımı zevkli ürünlerle bu iş gerçek bir eğlenceye dönüşecek!  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz