Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGüneş & Betelgeuse Yıldızı Kavuşumu! Nedir, ne yapmalıyız?

  Güneş & Betelgeuse Yıldızı Kavuşumu! Nedir, ne yapmalıyız?

  -

  Bu gece yılda bir kez gerçekleşen Güneş & Betelgeuse Yıldızı Kavuşumu gerçekleşecek. Peki, Betelgeuse nedir? Güneş ve Betelgeuse yıldızı kavuşumunda ne olur? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

  BETELGEUSE YILDIZI NEDİR?

  Betelgeuse; Orion (Avcı) Takım Yıldızının sağ üst kolunda bulunur ve İkizler Burcu’nun 28 derecesidir. Gökyüzünün 10. parlak yıldızıdır.

  Haritasında 28 derece İkizler Burcu olan kişilerin Betelgeuse yıldızı var demektir.

  GÜNEŞ VE BETELGEUSE KAVUŞUMUNDA NE YAPMALIYIZ?

  Astroloji ve kadim bilgilerde Hz. Fatıma Anamızın eli olarak geçtiğinden ilahi olarak görülür. Kadınlar tarafından görülecek destek anlamına da gelir. Bugün dileklerinizin kabulü ve haritanızın çalışması için bir kadına veya kız çocuğuna yardım etmeniz hem ruhsal tatmininiz hem de karmanız için çok iyi olacaktır. Unutmayın ki iyilik yapan iyilik bulur.

  DİLEKLERİNİZ GERÇEKLEŞEBİLİR

  - Advertisement -

  Neptün ve Mars’ın olumlu açısı bu kavuşuma destek verirken mücadele ve emek vererek hedeflerine kavuşmak isteyenlerin dilekleri gerçekleşebilir.

  BOL BOL DUA VE MEDİTASYON *

  Etkisi gece geç saatlere kadar süreceğinden bu özel günü kaçırmayın bol bol dua edin, meditasyon yapın, ruhunuza iyi gelecek egzersizler, nefes çalışmaları yapın ve içinizden geldiği gibi dilek dileyin.

  Şimdiden dua ve dilekleriniz kabul görmesini, herkesin en yüksek hayrına olmasını diliyorum.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz