Ana Sayfa Burçlar ve Astroloji Güneş & Sirius Yıldızı kavuşumu gerçekleşti! Sirius nedir, ne yapmalıyız?

Güneş & Sirius Yıldızı kavuşumu gerçekleşti! Sirius nedir, ne yapmalıyız?

Sirius Yıldızı gökyüzünün en parlak yıldızıdır. Yılda bir kez gerçekleşen Sirius & Güneş Kavuşumu çok özel bir gündür ve doğru değerlendirilmesi gerekmektedir. Peki, Güneş & Sirius Yıldızı kavuşumunda ne yapmalıyız? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji anlatıyor…

SİRİUS (AKYILDIZ) NEDİR? *

Sirius ya da Akyıldız, Büyük Köpek Takımyıldızı’nda yer alan bahar ayında kuzey yarı küreden görülebilen gece gökyüzünün Ay’dan sonra en parlak çift yıldız sistemidir. Yengeç Burcu’nun 14 derecesidir.

KURAN-I KERİM’DE GEÇEN Şİ’RA YILDIZI *

Sirius Yıldızı; Kuran-ı Kerim’de ayrıca Şi’ra adıyla da geçer. Necm(yıldız) suresinin 49. Ayetinde ‘’Doğrusu Şi’ra yıldızının Rabbi de o’dur’’ şeklinde geçer.

Şanlıurfa Göbeklitepe’nin Sirius’a tapmak, ibadet etmek için yapılan arkeolojik kazılarda bulunan tabletlerde simgelenmiştir.

SİRİUS YILDIZI & GÜNEŞ KAVUŞUMUNDA NE YAPMALI? *

Bu özel gün de dua etmek, meditasyon yapmak, ritüel uygulamak ve hepsinden önemlisi iyilik yapmak ve karma yaratmamak gerekir.

Sirius, yengeç burcu olduğundan kadınlara özellikle annelere yardım edilebilir veya ihtiyacı olan birisi doyurulabilir çünkü yengeç burcu aynı zamanda beslemek demektir. Niyetlerinizin ve dualarınızın kabulüyle, Sirius kadar parlak bir yaşam geçirmenizi dilerim…

https://www.instagram.com/elifliastroloji/

YAZARIN DİĞER YAZILARI

1 YORUM

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here