Diğer
  Ana SayfaGüzellikGüneşin zararlı etkilerine karşı gençlik aşısı & DNA ışıltısı

  Güneşin zararlı etkilerine karşı gençlik aşısı & DNA ışıltısı

  -

  Güneşin yaşlanma etkilerini azaltarak sağlıklı, canlı, parlak ve genç bir cilt hedefleyenler için tedavi seçenekleri olduğunu söyleyen Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Erol Koç, gençlik aşısı ve DNA ışıltısı ile ilgili merak edilenleri anlattı. İşte gençlik aşısı & DNA ışıltısı…

  GENÇLİK AŞISI NEDİR?

  “Gençlik aşısı, cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına özel olarak oluşturulmuş yenilikçi bir mezokokteyl. İçeriği; lineer hyalüronik asit, gliserol ile peptitler, aminoasitler, vitaminler ve antioksidan maddelerden oluşuyor. Bu geniş kokteyl içeriği sayesinde cildin doğal, nemli, parlak ve kırışıksız bir görünüme sahip olması hedefleniyor.

  SAF DNA IŞILTISI NEDİR?

  Saf DNA ışıltısı ise cildi gençleştirmek ve sağlığını koruma altına almak için geliştirilmiş, yüksek konsantrasyonda doğal polinükleotitler içeren yenilikçi, canlandırıcı, yeniden yapılandırıcı bir jel serisi. Saf DNA ışıltısı ciltte yaşla ve güneşin etkisiyle oluşan kayıpların hızlı ve doğal bir şekilde yerine konmasını sağlamaya yardımcı oluyor. Destek, yenilenme ve yapılanma sürecini başlatıyor.”

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz