Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük burç yorumları: 22 Nisan 2023; Aşk, sağlık, para ve şans...

  Günlük burç yorumları: 22 Nisan 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 22 Nisan 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları: 22 Nisan bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte  günlük burç yorumları: 22 Nisan:

  Günlük burç yorumları: 22 Nisan

  22 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 22 Nisan 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (22 NİSAN 2023)

  Ebeveynlerinizin geleceği hakkında yatırımlar yapmak isteğinde bulunabilir, gelecekleri hakkında kaygı ve endişe taşıyabilirsiniz. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alabilir, taşıdığınız endişe ve kaygıdan kurtulabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (22 NİSAN 2023)

  İş hayatınızda yakalayacağınız bir şansı değerlendirebilir, daha aktif ve kazançlı olacağınız, yeni bir kariyer hayatına başlayabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (22 NİSAN 2023)

  Partnerinizle uzlaşamadığınız konularda, yeni başlangıçlar yapmak isteseniz de, manevi olarak yaşadığınız yorgunluk, içinde bulunduğunuz korkular, mantığınızın onay vermediği konular, adım atmakta sizi zorlayabilir.

  YENGEÇ BURCU (22 NİSAN 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız kalp kırıklıkları, sizi bugün biraz duygusallaştırabilir. Alacağınız kararla ilişkinizin gidişatını değiştirebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (22 NİSAN 2023)

  Maddi konularda destek beklediğiniz bir kişiden, istediğiniz desteği almakta biraz zorlanabilirsiniz. Maddi konulardaki sıkıntılarınız sizi bugün zorlayıcı enerjilerde bırakabilir.

  BAŞAK BURCU (22 NİSAN 2023)

  İlişkiler konusunda güzel zamanlardan geçebilirsiniz. İkilemlerde kaldığınız konuları çözümlemek için verdiğiniz, mücadele sonunda mutluluğu yakalayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (22 NİSAN 2023)

  Aşk hayatınızda yapmak istediğiniz yeni başlangıçlar, sizi anlık olarak mutlu edebilir, ancak yaşayacağınız duygusal bir üzüntü, size yeni kararlar aldırabilir. Bir bitiş yeni bir aşk kapısını size aralayabilir.

  AKREP BURCU (22 NİSAN 2023)

  Dargın olduğunuz, fikir ayrılıkları yaşadığınız partnerinizle, ilişkinizin geleceği hakkında konuşabilir, çözüme ulaştıramadığınız konuları netleştirebilir, mutluluğunuz için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

  YAY BURCU (22 NİSAN 2023)

  Depresyonlu ve mutsuz olarak geçirdiğiniz zamanların yerini, oldukça mutlu ve pozitif zamanlara bırakabilirsiniz. Düşünceleriniz hayata bakış açınız oldukça değişimler göstererek, istediğiniz mutluluğa kavuşabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (22 NİSAN 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı hissettiğiniz, fakat açıklayamadığınız duygularınızı itiraf etmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda oldukça şanslı olabilir, istediğiniz kişi ile mutluluğa ulaşabilirsiniz.

  KOVA BURCU (22 NİSAN 2023)

  Hissettiğiniz mutsuzluk ve yalnızlık duygusu, sizi bir yolculuk planları yapmaya itebilir. Yeni yerler görme, yeni insanlarla tanışma isteğinde olabilir, sadece kendi mutluluğunuza odaklanacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 NİSAN 2023)

  Bulunduğunuz hanede, maddi konular açısından oldukça olumlu gelişmeler gündeminizde olabilir. Yeni maddi gelir kaynakları, kira gelirleri, mal alım satım konuları hakkında oldukça aktif olacağınız bir zamana girebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....