Ana Sayfa Güzellik Güz esintileri …

Güz esintileri …

Uzun kollu kıyafetlerin, montların ortaya çıktığı bugünlerde, makyaj stilimizi de mevsime uydurmamız gerekiyor. Kahverengi ve toprak tonları, bu sezon da favorilerimiz arasında!

Yazı: Elif Gürsoy

Işıl ışıl
Üç farklı renk tonuna sahip Deborah Milano Highlighter Trio paleti, aydınlatıcı özelliği ile cilde parlaklık katıyor. Yalnızca üç adımda, hedeflenen aydınlık efekte ulaşılan allıkların kullanımı paket üzerinde yer alan bir şablonla da gösteriliyor.

Deborah Milano Highlighter Trio Palet aydınlatıcı palet 44,90 TL

Yenilikçi pudra
Suyla aktifleşen formülüyle, ciltte güneşin nazik okşaması gibi doğal bir görünüm bırakıyor. İster tek bir rengi uygulayın, ister renkleri karıştırarak çok boyutlu bir aydınlık sağlayın.

Nars Easy Glowing pudra paleti 300 TL

Kadifemsi mat
24 saate kadar dudaklarınızı nemlendirirken, su geçirmez ve kalıcı formülüyle uzun süre mat bir görünüm kazandırıyor. Hindistan cevizi türevi bakım formülüyle, kuruma yapmayan Max Factor Lipfinity Velvet Matte Lipstick, dudaklarınıza üst düzey konfor sağlıyor.

Max Factor Lipfinity Velvet Matte ruj 39 TL

Pürüzsüz dokunuş
İçeriğinde bulunan sedir ağacı ve spiraea özü, sebum üretimini azaltmaya yardımcı olurken cildin pürüzsüz ve mat görünmesini sağlıyor. Gün boyu kalıcı bir kapatıcılık sunan Note Mattifying Extreme Wear Foundation, yağlı cilt tipleri için de ideal bir seçenek.

Note Mattifying Extreme Wear Foundation fondöten 46,90 TL

Doğal yapı
Tek tonlu allık konusunda kafa karışıklığı yaşayanlar, çareyi birden fazla tona sahip, doğal etki bırakacak hafif dokulu bu allıkta bulabilir.

Alterra Multicolour Rouge Harmony Matt allık 33,99 TL

Anlamlı ifade
Kaşlarınız yüzünüzdeki ifadeyi belirleyen en önemli kısımlardan biri. LR Deluxe Perfect Browstyler ile kaşlarınıza dolgunluk kazandırırken, aynı zamanda renk vererek, kolayca şekil almalarını da sağlayabilirsiniz.

LR Deluxe Perfect Browstyler kaş dolgunlaştırıcı 41,90 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here