Diğer
  Ana SayfaRöportaj‘Güzel kadın doğal olmalı’

  ‘Güzel kadın doğal olmalı’

  -

  Türkiye’nin tescilli güzellerinden biri olan Hande Subaşı, güzelliğinin yanında oyunculuk ve sunuculuktaki yeteneğiyle de kendini ispatlamayı başarıyor. Her zaman doğallıktan yana olduğunu söyleyen ve bunu hayatının her alanına taşımaya çalışan Subaşı ile yaşama dair birçok şey konuştuk.

  Her gün farklı insanlarla vakit geçirmekten hoşlanmıyorum. Belirli insanlarla çok sık görüşüyorum.

  Şu sıralar neler yapıyorsunuz?
  Bu aralar yoğun bir tempoda çalışmıyorum, bu sayede kendime daha fazla vakit ayırıyorum. Şu an kesinleşen bir proje yok. Gelen teklifleri değerlendiriyorum, içime sinen, güzel bir proje olunca çalışmaya başlayacağım.

  Bu dönemde yapmak isteyip yapamadığınız şeylere de vakit ayırabiliyor musunuz?
  En azından biraz daha kafama göre gezebiliyorum. Yurt dışına ve şehir dışına daha rahat çıkabiliyorum. Çünkü çalışırken istediğiniz yerlere istediğiniz zamanlarda gitmek pek mümkün olmuyor. Sadece 1-2 günlük kaçamaklar yapabiliyorsunuz. Dizi olduğunda ise hiçbir yere kıpırdayamadığım için bu dönem benim için bir hediye sayılır.

  - Advertisement -

  Bazen sağlıksız besleniyorum
  Nasıl besleniyorsunuz?
  Aslında hep aynı tarzda besleniyorum. Beslenme konusunda çok özel birşey yapmıyorum. Her şeyden yiyorum. Üç, beş gün üst üste sağlıksız beslendiğimde vücut kendini gösteriyor, bu dönemden sonra biraz daha dikkatli olmaya çalışıyorum. 3-4 gün sebze tüketmediysem bunun farkına varıp, ona dikkat ediyorum. Daha çok sebze ve meyve ağırlıklı besleniyorum. Kırmızı et ve balık tüketiyorum. Suyu çok bol içmeye çalışıyorum. Hamur işi, kızartma, fast food tarzı beslenmeden de çok uzak duramıyorum.

  Kilo sorunu yaşadığınız oldu mu?
  Yıllardır kilom aynı, sadece 7-8 yıl önce 4-5 kilo daha zayıftım. Yaşım ilerledikçe kilom da yavaş yavaş arttı ama çok kilo alıp verme gibi sorunlar hiç yaşamadım. Çok uzun zamandır kilom en fazla 1-2 birim oynuyor.

  Sporda disiplinli değilim
  Spor yapıyor musunuz?

  Uzun zamandır spor yapamıyorum ama yürüyüşü çok seviyorum. Mümkün olduğu kadar yüzmeye çalışıyorum. Yazı yüzerek geçiriyorum. Geçen yıl ilk defa pilatese başladım. Spor yapma konusunda disiplinli değilim çünkü ya tatilde ya da yoğun olabiliyorum. Bu dönemlerde sporu doğal olarak aksatıyorum. Fakat düzenli spor yapmak bedenimde ve psikolojimde büyük değişiklikler yaratıyor. Devamı diğer sayfada  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz