Ana Sayfa Röportaj ‘Güzel kadın doğal olmalı’

‘Güzel kadın doğal olmalı’

Saçlarınıza nasıl bakıyorsunuz?
Saçlarımı son bir yıldır boyatıyorum çünkü beyazlarım çok fazla. Olabildiğince rengini değiştirmeden, kendi saç rengimde boya kullanıyorum.

subat-2012-stil-resim-4Vücudunuz için yaptığınız özel uygulamalar var mı?
Düzenli şekilde kese yapıyorum ve cildim çok kuru olduğu için duştan sonra mutlaka nemlendiriyorum.

Yakınlarda evlilik planı var mı?
Evliliğe sıcak bakan biriyim ama plan yapmakla olmuyor. Birlikte olduğunuz kişiyle ortak alınan bir karar. Olacağı zaman kendiliğinden oluyor zaten. Ne siz ne de o, ne kadar program yaparsanız yapın, olmayacaksa olmuyor. Ben de doğru zamanı bekliyorum.

Nişanlandığınız doğru mu?
Hayır, böyle bir şey yok. Galiba biraz da uzun ilişkiler yaşamamdan dolayı bana ne zaman biriyle olsam nişanlandı gözüyle bakıyorlar. Hep evliliği düşünüyorum dediğim için de genelde hep nişanlanmışım gibi düşünülüyor (gülüyor). Ama böyle bir şey yok.

Çok hareketli, sürekli konuşan bir erkeği hiçbir zaman hayal etmedim. Erkek dediğin biraz daha ağır olmalı.

Sizi etkileyecek erkek ne tür özelliklere sahip olmalı?
Tek bir şey yok. Kafanızda kurgulamakla olmuyor çünkü hayat böyle bir şey değil. Biraz daha kendim gibi olan insanlar çekici geliyor. Huy ve karakter de önemli. Çok hareketli, sürekli konuşan bir erkeği hiçbir zaman hayal etmedim. Erkek dediğin biraz daha ağır olmalı benim için. Nerde ne yapması gerektiğini bilen, kendine güvenen, doğal, samimi biri olmalı. Aslında bu sadece erkek arkadaş için geçerli değil. Normal arkadaşlıklarımda da böyle insanlarla birlikte olmayı seviyorum.

Alışveriş yapmayı seviyor musunuz?
Alışveriş yapmayı eskisi gibi sevmiyorum. Öğrencilik yıllarımda daha çok seviyordum. Farklı bir ülkede değişik neler görebilirim diye gezmeyi seviyorum. Özellikle son yıllarda ihtiyacım olduğu zaman alışverişe çıkıyorum. İncik boncuk bakmayı seviyorum. Yazlık kasabalarda kermes gibi kurulan tezgahları karıştırmak hoşuma gidiyor. İstanbul’da mağaza mağaza dolaşmayı, çok kalabalık, gürültülü yerlerde alışveriş yapmayı sevmiyorum. Sakin bir ortamda alışveriş yapmayı tercih ediyorum.

Bir kadın bakımlı olmalı, temiz olmalı ama onun dışında makyajı, saçı da doğal olmalı.

Dolabınızda vazgeçemedikleriniz var mı?
Vazgeçemediklerim arasında basic bluz, tişört ve pantolon var. Özellikle bir marka yok. Günlük giyimde Zara, Mango, Bershka gibi mağazaları seçiyorum. Yabancı markalar olduğu için bacak boyuma ve bedenime bu mağazalardan rahatlıkla pantolon bulabiliyorum. Kot pantolonda beğendiğim bir kalıp olunca ihtiyacım olsun, olmasın mutlaka alıyorum. Özel gecelere de tasarımcılardan giyinmeyi tercih ediyorum. Alışverişe çıktığımda da genelde evdeki kıyafetlerime benzer şeyler alıp, dönüyorum. Yeniliklere açık bir kişi değilim. Devamı diğer sayfada

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here