Ana Sayfa Röportaj ‘Güzel kadın doğal olmalı’

‘Güzel kadın doğal olmalı’

Çok güzel yemek yapıyorum
Modayı takip ediyor musunuz?

Modayı çok takip ettiğimi söyleyemem. Eskiden bir şey moda olduğunda hep o tarz giyilirdi ama artık öyle bir zorunluluk kalmadı. Moda diye istemediğiniz bir şeyi giyinmek zorunda değilsiniz. Karışık giyiniyorum yani kısacası kafama göre giyiniyorum.

subat-2012-stil-resim-5Yemek yapıyor musunuz?
Bir şey canım çektiğinde, saat kaç olursa olsun hiç üşenmem ve pişiririm. En güzel şehriyeli pilavı yapıyorum. Sebze yemeğini de güzel hazırlıyorum. Poğaça, kek de yapıyorum. Kısır çok severim ve güzel yaparım. Sık sık zeytinyağlı dolma pişiririm.

Kendinizi mutsuz hissettiğinizde ne yaparsınız?
O gün hiç dışarı çıkmayıp, evde vakit geçirmek kendimi kötü hissettiğimde iyi gelebiliyor. Boş boş yatmak, bir şeyler izlemek gibi. Suyu çok seviyorum ve eğer mümkünse böyle zamanlarda deniz kenarında olmaya çalışıyorum.

Uyku düzeniniz nasıl?
Uyku konusunda düzenli değilim. Erken setim varsa zaten o dönemlerde çok halim kalmıyor ve eve gidince hemen uyumak istiyorum. Ama ertesi gün işim yoksa geç vakte kadar oturmayı seviyorum. Çok erken uyuyan ve sabah erkenden güne başlayan biri değilim.

Tanınmak hayatınızı ne yönde etkiledi?
Çok izole bir hayat yaşamıyorum. İnsanlar bu halimi görmesinler diye düşünüp programımı bozmuyorum. Ama bazen çok da rahat olamıyorsunuz. Keyfiniz olmadığında birilerinin gelip sizinle konuşmaya çalışması zor oluyor. Fakat uçlarda yaşamadığım için normal hayatıma devam ediyorum.

Röportaj: Nilgün Yıldız Fotoğraflar: Murat Sargın Styling: Cristina Cosentino
Makyaj: Laura Mercier makyözü Şiar Selçuk Saç: MM Bahçecik Kuaför – Hasan Aktaş

Formsante Dergisi Şubat 2012 Sayısı

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here