Diğer
  Ana SayfaRöportaj'Güzel kadın sağlıklı görünendir'

  ‘Güzel kadın sağlıklı görünendir’

  -

  Televizyonun ve beyazperdenin istikrarlı ve başarılı genç kuşak oyuncularından olan Ayşe Tolga, şimdilerde kendi yarattığı ‘Aisha’ markasıyla haşır neşir ‘ Tolga’ nın sağlıklı yaşam ve güzellik adına önemli ipuçları var!

  VECİHE ASLAN SÖZERİ

  S: Cildiniz için kullandığınız ürünlerde yaşadığınız memnuniyetsizlik mi kendi markanızı yaratma fikrini doğurdu?

  Bir oyuncu ve bir kadın ile konuşuyorsunuz! Kozmetiğe meraklı olmamam imkansız. Tabi ki kullandığım ürünler vardı. Memnuniyetsizlik değil de, eksiklik hissetmek diyelim. İnce detaylar çok önemliydi, pek çok marka da bu eksiklikleri gözlemledim. Bir hayal kurdum. Ben bir yenilik yapmadım ancak var olan konseptin üzerine kendi zevkimi ve fikirlerimi ekleyerek bu markayı çıkardım.

  S: Kimlerden destek aldınız?

  - Advertisement -

  Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde oluşturduğum formüllerin ar-ge, laboratuar testleri ve üretimi yapıldı, projemi oluşturup formüllerimi oluşturduktan sonra koleksiyonumu kolumun altına alıp pek çok üniversite, kozmetik üreticileri, aromaterapistler, çok değerli kimyagerler ve eczacılar ile görüştüm. Hepsi beni çok destekledi.

  S: Aisha' da hangi ürünler var?

  Altı ürün grubunda 200' e yakın ürün bulunmakta. Vücut ürünlerimin hepsinde saf esansiyel yağları kullanarak ürünlerimi kokulandırdım. En önemli farkım ve iddiam bu. Esans kullanılmadan saf aromaterapi yağları kullanılarak hazırlanmış ürünler bunlar; home, baby, kids, mummy, bath&body ve mature skin.

  S: Güzellik sırlarınız var mı?

  Maden suyu ile yüzümü temizlerim, soğuk havalarda bal maskesi yaparım ve dudaklarıma da bal sürerek çıkarım. Gül suyu cildin en büyük dostu, bunu düşünerek hazırladığım face flowers serisindeki saf gül suyu ile yüzümü sabah akşam temizlerim.

  Röportajın Devamı için 2007 Kasım sayısına göz atın…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz