Güzellik katan sihirli yağlar

“Hem saçım güçlensin hem cildim beslensin” diyerek güzellik rutininizde bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Cildinize de saçınıza da iyi gelecek, zengin içerikli ve nemlendirme gücüne sahip saç ve vücut yağlarıyla “yumuşaklık” hissini hemen yakalayın!

Yazı: Elif Gürsoy

Yaz bitmedi!
Karayip deniz suyu ile dikkat çeken Sea Breeze Serisinde yer alan Sunsplash Face&Body Splash, Karayipler’in doğal faydalarını ve kokusunu bir araya getirerek doğal içerikleri sayesinde cildi pürüzsüzleştiriyor, yenileyip nemlendiriyor. Ayrıca sıkılaştırırken temizleyerek ışıltılı bir görünüm kazandırıyor.

Ligne St. Barth Sea Breeze Sunsplash vücut ve yüz yağı 200 ml 265 TL

Çok amaçlı mucize
İçeriğindeki altı değerli bitkisel yağ (hodan, fındık, tatlı badem, macadamia, argan, kamelya ve tsubaki yağı) sayesinde tek bir dokunuşla yüz, vücut ve saçları besliyor, onarıyor ve yumuşatıyor.

Nuxe Huile Prodigieuse saç, vücut ve yüz yağı 100 ml 135 TL

Bitkilerin gücü
İçerdiği yağ karışımı (üzüm, hibiskus, susam ve argan) ve Shea yağı ile antioksidan patentli polifenoller sayesinde anında emilirken cildinizi nemlendiriyor, besliyor ve kusursuzlaştırıyor. Kuru yağ dokusuna sahip ürün, cildinize bakım yaparken, saçlarınızı da yumuşatıyor.

Caudalie Thé des Vignes vücut ve saç yağı 50 ml 129 TL

Doğal yumuşaklık
Amazonlar’dan gelen çupuaçu, Hint ve Hindistan cevizi yağı bu üründe bir arada… Kuruyan saçlar ve nemsiz kalmış cilt üzerinde etkili bir nemlendirme ile ipeksi yumuşaklık sağlıyor. Aynı zamanda shea ve kayısı çekirdeği yağları ile bu etkiyi güçlendiriliyor.

Incia Miracle Nourishing Cupuaçu vücut ve saçlar için besleyici ve koruyucu yağ 85 TL

Nem kaybına karşı
Saç ve cilde gün içinde maruz kaldığı çevresel etmenlerden dolayı kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Kazandırdığı nemi hapsederek olası nem kaybını önlüyor. Sülfat içermediği için keratin yüklemesi saç bakımından sonra da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Davines Authentic Nourishing Oil saç ve vücut yağı 140 ml 110 TL

Bronzluğu koruyun
Yüzde 50 saf Tahiti Monoi çiçeği içeren yağ, cilt için kullanımda bronzluğu korumaya yardımcı oluyor. Ayrıca cansız, kırılgan ve kuru saçlara uygulandığında hızlı emilme özelliğiyle saçları parlatıp, yumuşatıyor ve ihtiyaç duyduğu nemi kazandırıyor.

Yves Rocher Tahiti Monoi saç ve vücut yağı 54,90 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here