Astrolog Hera – Funda KOÇ

Haftalık Burç Yorumları (11-17 Temmuz): Bu hafta burçları neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 11 – 17 Temmuz 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. 

Bu hafta girişimlerde bulunmak isteyeceğimiz bir hafta bizleri beklerken, kendimizi her zamankinden daha gergin hissedebiliriz. Aslında sezgilerimizin son derece güçlü olduğu bir hafta olacağından bazı sürpriz karşılaşmalar da söz konusu olacaktır. Bu hafta ilahi sistemin desteğini hep üzerimizde hissetmekle kalmayıp, ani gelişmelerin de kadre planımıza dahil olduğu gerçeği ile yüzleşeceğimiz bir hafta geçireceğiz. Bazı ilişkilerin biteceği bazı ilişkilerin de daha resmi bir hale dönüşeceği zamanlarda olduğumuzu unutmamanızı öneririm. Gökyüzünde yer alan uçurtma açı kalıbı bizlere biten ilişkilerdeki karmik hesapların tamamlandığını ve yeni kalıcı ilişkilere yer açılması ve hatta evlilik vaat eden ilişkilere yer açılması gerekliliğini gösteriyor. Kısacası önümüzdeki süreçte başlayacak olan birçok ilişkinin daha sağlam temellere dayanacağını belirtmek yanlış olmaz.

Bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek olan Dolunay zaten bu haftaya damgasına vuracak ve bütün bir hafta boyunca etkilerini üzerimizde hissediyor olacağız. İlgili dolunayla ilgili detaylı yazıyı hazırladım ve sizlerle paylaşıyor olacağım. O dolunay hayatımızda bizlerden saklanan her türlü konuyu getirip önümüze koyacak ve bu bizlerin biraz canını acıtsa da net kararlar almamıza sebep olacaktır. Bu hafta itibariyle muğlak olan hiçbir konu hayatımızda yer bulamayacak ve net kararlar ve konuşmalar ile tamam mı devam mı sorularının cevaplarını alacağız. Sistem bitmesi gereken her türlü konuyu bitirecek ve bunu yapan tamamen sistemin kendisi olacak. Şimdi gelelim bu haftanın burçlar üzerindeki etkilerine.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Bu hafta kariyer konuları gündeminizi meşgul edecek. İş ve kariyer konularında beklediğiniz haberler bu hafta kapınızı çalarken, bazı okurlarım iş değişikliği noktasında kararlar alabilirler bu hafta.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Bu hafta yurt dışı konuları gündeminizi fazlasıyla meşgul ederken, bazı okurlarımın bu konularda net girişimleri söz konusu olabilir. Bazılarınız yurt dışında belki de okuma kararı alırken, bazılarınız da belki de artık tamamen yurt dışına yerleşme planları yapabilirler.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Bu hafta kredi ve borçlar konularında hareketli zamanlar geçireceksiniz. Bazı okurlarımın miras ya da nafaka konularına dair alacaklarla ilgili görüşmelerde net sonuçlar alabilirsiniz. Gelir artışınıza dair ani fırsatlar yakalayabilirsiniz bu hafta.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Bu hafta eş ve ortaklık konularına dair bazı gelişmeler kapınızı çalabilir. Bazı okurlarım ilişkilerinin gidişatına dair bazı konuşmalar yapmak isteyebilir ve hatta bazı okurlarım ise önümüzdeki günlerde ilişkisini resmiyete dökmek isteyecekler.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Bu hafta sağlık konuları gündeminizi meşgul edecektir. İş ve günlük işler noktasında bazı organizasyonlar içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Bazı Aslanlar önümüzdeki dönemde evcil hayvan sahibi olmak isteyebilirler.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Bu hafta aşk konuları gündeminizi epeyce meşgul edecek. Yeni bir aşk fırsatı olabileceği gibi bazı okurlarımın ise mevcut ilişkileri konusunda net karar alacakları bir hafta geçirebilirler. Bazı okurlarımın ise çocuklarının eğitim konuları ile ilgilenmeleri söz konusu olacak.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Bu hafta ev ve aile konuları gündeminizi meşgul edecektir. Bazı okurlarım ev değişikliği noktasında kesin kararlarını verecekleri bir hafta olurken, aile içinde yaşanan sorunları çözme fırsatınızın olduğu bir haftaya giriyoruz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Bu hafta kardeşlerinizle iletişimin artacağı bir hafta sizleri bekliyor. Daha önceden başlayıp yarım kalmış eğitimleri olan okurlarımın bu hafta o eğitimi tekrar gündeme gelebilir ve belki de yarım bıraktıkları eğitimi tamamlama fırsatları yakalayabilirler.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Bu hafta finansal açıdan hareketli bir hafta sizleri bekliyor olacak. Özellikle gelirinizin artacağı zamanlar olurken, fazla para harcama riskinin de aktif olduğu bir haftada olduğunuzu unutmayın. Bu hafta ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya ekstra dikkat etmenizde fayda var.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Bu hafta fiziksel görümümüze dair bazı yapılanmalar içerisine girmek isteyebilirsiniz. Diyete başlamak isteyebilir ya da belki de ufak estetik müdahale kararları almak isteyebilirsiniz. Eşinizle bazı konuşmaları yaparak net bazı kararlar alma evresinde olacaksınız.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Bu hafta kendinizi dış dünyaya izole etmek isteyebilir ve biraz kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Günlük hayatınız ve iş konularında bazı kararlar almak isteyebilir belki de bu konularla ilgili görüşmeleriniz hızlanabilir bu hafta.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Bu hafta sosyal çevrenizde hareketlenme başlayacaktır. Yepyeni gruplar içerisinde boy göstermek isteyeceğiniz bir hafta olacaktır. Yeni arkadaşlıklar edineceğiniz zamanlar olurken, öte yandan da mevcut arkadaşlıklarınızı da gözden geçireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here