Astrolog Hera – Funda KOÇ

Haftalık Burç Yorumları (13- 19 Haziran 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 13 Haziran – 19 Haziran 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

Bu hafta bir yanda Yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay, diğer yanda Merkür İkizler transiti etkisi ile özgürlük adına bazı kararlar alacağımız bir haftaya adım atıyor olacağız. Haftanın haritası incelendiğinde pazar günü Boğa burcunda Venüs Uranüs kavuşumu gerçekleşti ki haftaya bu vurgu ile adım atıyoruz ve bu da demek oluyor ki bütün bir hafta boyunca Venüs Uranüs kavuşumunun etkileri üzerimizde olmaya devam edecek.  Yani bir çoğumuz için aniden başlayan sürpriz aşk ve para fırsatları gökyüzünü etkisi altına almış durumda. Hafta boyunca ani öfkelenmelere, kazalara, yaralanmalara açık olacağımızdan lütfen sakin olmaya çalışalım.  Özellikle çarşamba gününe çok dikkat demek istiyorum ve mümkünse o gün oluşacak her türlü aksiliğe gülüp geçin, mesela trafikte gaz pedalına temkinli basın. Hem duygusal açıdan hem de zihinsel açıdan olayları fazla abartarak kendimizi kolaylıkla kurban psikolojisi içerisinde bulabileceğimizden, aman diyeyim zihin oyunlarının kurbanı olmayın. Keza gökyüzü diyor ki; bakış açınızı değiştirdiğiniz takdirde, destekleyici güzel fırsatları yakalayarak manevi tatminin hazzını yaşayacaksınız. Hafta sonuna doğru özellikle iş ve kariyer konuları ile haşır neşir olmak durumunda kalacağımız bir hafta bizleri bekliyor. Satürn Retro’sunun da kendini iyiden iyiye hissettirdiği bir haftada olduğumuzdan dolayı özellikle hafta sonuna doğru önünüze gelen projeler ve iş fırsatları aslında daha önceden kaçırmış olduğunuz fırsatlar olabilir. Bu fırsatların mutlaka bir öğretisi olduğu gerçeğini göz ardı etmeden değerlendirmenizi şiddetle öneririm.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ  *

Önümüzdeki haftalarda iş konularında yapmanız gereken birtakım görüşmeler oldukça zorlu geçebilir. Bu sebeple önemli iş görüşmelerinizi ya da toplantılarınızı Cuma gününden önce bitirmeye çalışın. Aileniz ve yaşam koşullarınız ile ilgili sizin için yeni bir dönem başlıyor. Yeni bir ev, araba, yazlık edinebilir ya da başka bir eve taşınabilirsiniz. Bu hafta zorlandığınız İşleri tersine çevirme şansınız olacak bunu değerlendirin.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA *

Bu hafta için planlanmış bir gezi ya da seyahat durumunuz var ise tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Her türlü yer değiştirme halini haftaya ertelemeniz sizi beklenmeyen iptallerden ya da istenmeyen aksiliklerden kurtaracaktır. Eğer mecbur kalırsanız da yanınızda ekstra nakit bulundurmaya dikkat edin. Eğitim konularında bu hafta kendiniz ya da var ise çocuklarınız hakkında oldukça güzel haberler alabilir var ise beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER *

Önümüzdeki hafta birtakım gecikmeleri önlemek ve bazı konularda geç kalmış olmamak adına sizin için önem arz eden iletişim konularını, (iş görüşmeleri, ya da eş, akraba, çocuk, ebeveynler ile ilgili konuşmanız gereken konuları) Cuma gününden önce mutlaka halledin. Mali açıdan hayatınızda yeni bir dönem başlayacak. Bütçenizde vergiler, cezalar taksitler gibi borçlar canınızı sıkabilir ancak beklemediğiniz bir yerden miras, önceden açılmış bir davanın sonuçlanması vb. tarzı bir para tüm sıkıntılarınıza çare olabilir. Yeni bir iş ya da işinizdeki bir gelişme yüzünüzü güldürebilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ *

Bu hafta hem iş hem de özel hayatınızda ki partnerleriniz ile beraber ortak kararlar alıp beraber birtakım adımlar atacaksınız. Bu adımlar sizi önümüzdeki dönemde oldukça etkileyecektir bu nedenle bu hafta alacağınız her kararı detaylıca düşünün. Özellikle yaşam koşullarınızı ve çevrenizi yeniden inşa etmek adına önemli kararların eşiğindesiniz. Aşk ve ilişki dinamikleri konusunda muhteşem beklentileriniz var. Bekarsanız, heyecana hazır olun! yepyeni aşk fırsatları kapınızı çalabilir bu hafta aradığınız insana daha da yaklaşacaksınız.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN *

Aslanlar için bu hafta yeni bir döneme girişin ayak sesleri niteliğinde gelişmelere sahne olacak. Bu dönemin anahtar sözcükleri sizler için müzakere ve iş birliği olacaktır. Artık içe kapanıklıktan çıkma ve dışa dönme zamanı. İletişim kanallarınız her zamankinden daha aktif bu da size hem iş hem kariyer hem de eğitim konularında hiç olmadığı kadar avantaj sağlayacak. Bu haftayı değerlendirin. Sağlık konularında biraz kırılgan bir hafta olacak. Özellikle migren atakları, sinüzite bağlı baş ağrıları ara ara canınızı sıkabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK *

Başaklar için hareketli bir hafta başlıyor. İş seyahatleri, toplantılar, eğitim seminerleri, sosyal aktiviteler, sahne sanatları, konserler bu haftaki programlarınız arasında yer bulacaktır. Hafta sonu romantik bir akşam yemeği partnerinizden size bir sürpriz gelebilir. Maddi açıdan rahat bir hafta geçireceksiniz. Bu rahatlık gereksiz bazı harcamalar yapmanıza sebep olabilir. Bence yapmayın ve rehavete kapılmayın. Bugünün yarınları da var unutmayın.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ *

Bu hafta özellikle aile ve ilişki konularında sınanacaksınız. Bir süredir üzerinizdeki kibir sizin çevreniz tarafından antipatik görünmenize sebep oluyordu. Bu hafta adeta evrim geçirerek bir iyilik meleği haline geleceksiniz. Özellikle salı gününden sonra hafta sonuna kadar aile içi sorunlarınızı çözmek için oldukça uygun bir dönem olacak. Maddi açıdan zorlansanız da üstesinden gelemeyeceğiniz bir durum olmayacak. Sağlık konularında şanslı bir haftadasınız.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP *

Bu hafta iş ve kariyer konularında şanslı bir konumdasınız. Özellikle iletişim becerileriniz, insanlara ve olaylara pozitif yaklaşımınız etrafınızın dikkatini çekecek. Yeni projeler için, yatırım ve emlak için oldukça uygun bir hafta. Aşk ve evlilik hayatınız da her şey yolunda sakin ve huzurlu bir hafta sizi bekliyor. İlişkisi olmayan akrepler biraz daha sabır, o hafta bu hafta değil.

YAY VE YÜKSELEN YAY *

Haftaya oldukça sakin başlayacaksınız ancak salı gününden itibaren özellikle ilişki konularında biraz zorlanacaksınız. Aile ya da arkadaş çevrenize dikkat! Yanlış anlaşılabilirsiniz, yanlış anlamaya da müsaitsiniz. Siz iyisi mi bu hafta pek tartışma ortamlarına girmeyin. İş, eğitim konularında girişimler de bulunabilir ya da yapmış olduğunuz girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Bu hafta sağlık konularına dikkat! özellikle yeme içme olayını abartmamaya özen gösterin, zehirlenme ihtimaline karşı dışarıda yemekten uzak durun.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK *

Uzun zamandır beklediğiniz ve çözemediğiniz bir konuda artık nefes alacak çözüme ulaşacaksınız. Kariyer alanında yeni bir girişimde bulunmak ya da yeni bir iş kurmak için bu hafta karar haftanız. Endişelenmeyin ve kararınızı verin. Evli ya da ilişkisi olan oğlaklar; Partnerinizi mutlu etmek, aşkınızı tazelemek ve heyecanınızı arttırmak için güzel bir hafta. Aklınızı çalıştırın ve güzel bir sürpriz hazırlayın. Tam zamanı.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA *

Bu hafta sizin haftanız sevgili kovalar. İş ve kariyer hayatı olan sevgili Kova’lar bu hafta özellikle üstleriniz ve hayatınızdaki otorite figürlerinden biraz baskı görebilirsiniz bu da ara ara sizin bunalmanıza sebep olacak gibi duruyor. Öfkeyle kalkıp zararla oturmak istemiyorsanız, karar almadan önce bir süre açık havada yürüyüş yapın ve öyle atılıma geçin. Hemen ufak bir uyarı bu dönem ani başlayan ilişkiler içerisinde bulabilirsiniz kendinizi ancak tanıştığınız kişinin sorumluluk almak noktasında sıkıntıları olma hatta evli olma ihtimali olabileceğini unutmayın.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK *

Ah siz balıklar. Hep duygusal hep isyankâr. Bu hafta karşınıza ani aşk ve para fırsatları gelebilir ve bu sizin bir süre kendinizi bulutların üstünde hissetmenize sebep olabilir. Haftanın büyük çoğunluğunda parasal anlamda yapacağınız girişimleri dikkatle analiz ettikten ve fizibilitesini iyi yaptıktan sonra yatırım kararı almanızda fayda var. Hafta başında kendinizi biraz gergin hissetseniz de haftanın ilerleyen günleri daha rahat ve akışkan zamanlar olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here