Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (14- 20 Mart 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  Haftalık Burç Yorumları (14- 20 Mart 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 14 Mart 2022 pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 14- 20 Mart Mart 2022 haftalık burç yorumları:

  18 MART 2022 BAŞAK DOLUNAYI

  DOLUNAY ETKİSİ TÜN HAFTAYA YAYILACAKTIR. Dolunay zamanları gergin ve huzursuz hissedebiliriz bundan dolayı da tartışma gerginlikler artabilir. Ayrıca belirsiz olan her şey belirli olmaya başlar ve aklımızdaki soru işaretleri dolunayın haritamızda bulunduğu alanda belirginleşir.

  18 MART 2022’de saat 10:14’de gerçekleşecek.

  Başağın 27 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Alkaid sabit yıldızında; Eta Ursa Majör etkisinde dolunay gerçekleşecek. Alkaid kayıp yıldızıdır ve yas tutma yıldızıdır. Maden kazalarına dikkat etmek gerekebilir, Deprem, toprak sarsıntıları, gerçekleşebilir. Ve bu sabit yıldız üzerindeki dolunay demek bir soy la ilgili sorun demektir ve ölüm demektir. Bu süreçte herkesin rüyaları çok aktifleşebilir, ciddi rüyalar görebilirsiniz.

  Deprem ve savaş demektir. Rusya-Ukrayna savaşının şiddetinin arttığına tanık olabiliriz ve küresel bazda krizin büyüdüğüne ve savaşa doğru ilerleyecek hamlelerin yapılacağına şahit olabiliriz.

  - Advertisement -

  Aşk ilişkiler fazlasıyla etkilenebilir. Ciddi sınanmalara sebep olacak. Pireyi deve yapabiliriz.  Çocuklar ve ilişkiler dolunayın ana konuları olacak.

  Türkiye Açısından;  toprak bütünlüğümüz, askeri hareketlilikle ilgili konular ve halkın bu süreçte zorlanması gerçekleşebilir. Yine de müttefiklerimizden topraklarımızla ilgili destek göreceğiz ama maddi kaynaklarla ilgili ciddi sorunlar yaşanabilir. Borsa da iniş çıkışlar devam edebilir. Finansal açıdan zorlukların olacağı bir dönem ve dolunayla bunu daha da belirgin olarak görebiliriz, dikkat ve tedbiri elden bırakmayın.

  Ayrıca evliliklerde sorun, aile sorunları artabilir.

  20 MART GÜNEŞ KOÇ BURCUNA GEÇİYOR

  Güneş ışınlarının 0 derecede olduğu 20 Mart’la beraber Bahar dönemini başlatan burçtur. İşte bu yüzden girişken, başlatma enerjileri yüksek, öncü, mücadele etmeyi seven insanlardır. Dürtüsel hareket ederler. İç seslerine güvenerek ve pek düşünmeden hareket ederler. Bundan dolayı dürüst ve samimilerdir. Başlatma enerjilerinin fazla olmasından dolayı başladıkları işlerden çabuk sıkılabilirler. Aceleci oldukları için de beklemeye tahammülleri yoktur. Koç burcundaki insanlar tuhaf bir özgüvene sahiptirler  enerjileri yüksek olduğu için toplumda kendilerini hızlı gösterirler ve ön plana çıkan lider insanlar olurlar. Sürekli bir şeyleri başlatırlar, kendi fikirlerini inatla savunan ve  yollarından vazgeçmeyen insanlardır. Aslında biraz inatçılardır.

  Özgürlüklerine düşkünlerdir. Koç kalitesine sahip gezegenler egolarını yüceltecek şeyler yapmayı severler. Kendi işi, kendi evi, arabası olsun ister. Bu başkalarının altında olmak istemediğinden kaynaklanır.

  İlk burç oldukları için biraz acemi tarafları da vardır, acemiliklerinden dolayı sakarlıkları olabilir ve çabuk öfkelenebilirler. Öfkelerini kontrol ettiklerinde ortaya olgun ve yüksek enerjilerini doğru ve verimli kullanabilen bireyler çıkar. Liderlik özelliklerinden dolayı iş hayatında başarılı olma ihtimalleri yüksektir.

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  18 Mart Dolunay; sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 18 Marttan sonra sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise yeni bir döneme başlayabilir, kazançlarınızı olumlu etkileyen yeni kararlar ve projeler geliştirebilirsiniz. Kariyer hayatınızda otoriteden destekleneceksiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; kendinizi ifade edebilir ve daha güçlü enerjik olabilirsiniz. Fiziksel sağlığınız daha iyi olacaktır.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  18 Mart Dolunay; aşk, flört ya da çocuklarınızla ilgili yeni kararlar alınabilir. Yurt dışı düşünceniz varsa bu süreçte yurt dışı seyahati gerçekleştirebilirsiniz. Dolunayla beraber aşk, flört, hobi ya da çocuklarınızla ilgili alacağınız kararlar sizi olumlu etkileyecek.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Gizli düşmanlarınız belirgin olarak ortaya çıkar ayrıca psikolojik sorunlarınız da ortaya çıkacağı için bunu düzeltmek için fırsattır.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  18 Mart Dolunay; aile ve kariyer hayatınızla ilgili karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle 16 Haziran-20 Haziran doğumlu ikizler aile içinde zorlanabileceği durumlar içinde kalabilirler.  Maddi açıdan ise destek görebileceksiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; sosyalleştiğiniz ve sosyal alanda kendinizi cesaretle ortaya koyabilirsiniz. Topluluk, dernekler, sosyal çevrenizle ilgili olumlu ve güzel bir süreç yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  18 Mart Dolunay; yakın çevre, kardeş, kuzenler ya da yalın akrabalarınızla ilgili problemler gerçekleşse de durum sizi olumsuz etkilemeyecek yengeçler. Verilen kararlar sizin için olumlu olacak.  Ayrıca partner ya da ortaktan bu süreçte destek görebileceksiniz. Yeni bir sözleşme kararı alırsanız bu durum sizi zorlamayacak.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; kariyer hayatınızda daha aktif ve ben dediğiniz, kendinizi daha çok ortaya koyabildiğiniz bir sürece gireceksiniz.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  18 Mart Dolunay; maddi kaynaklar ve harcamalarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınızdan ise güçlü destekler alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili olumlu ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; eğitim, hukuk, uzak mesafe seyahatleriniz bu dönemde aktifleşebilir ve uzak akrabalarla ilişkileriniz daha yoğun gerçekleşebilir. Bu konularda daha cesaretli ve girişimci olursunuz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  18 Mart Dolunay; fiziksel rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. İlişki, evlilik ya da ortaklıkla ilgili kararlar alabilişiniz ve belirsizlikler belirli hale gelebilir. Karşınıza çıkan olumlu ilişki fırsatlarınızı kaçırmayın. Yurt dışı, eğitim, hukuk ya da seyahatlerle ilgili ani gelişen olumlu süreçler sizi bekliyor.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; maddi kaynaklarınız, borçlar, ödemelerle ilgili durumlar daha aktifleşebilir. Ama bu dönemde dikkat etmelisiniz ani harcamalarınız artabilir ama bir taraftan da gelirinizde rahatlama da gerçekleşebilir.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  18 Mart Dolunay; sağlık ve psikolojiniz çok önemli olacak. Çalışma hayatınızda ani gelir artışı gerçekleşebilir. Ama psikolojinize dikkat etmelisiniz, anksiyete ya da kaybı bozuklukları yaşayabilirsiniz. Dinlenmelisiniz, çok yoruldunuz teraziler.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; ilişki, evlilik, ortaklık konuları daha belirgin olarak hayatınızda ön plana çıkacaktır.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  18 Mart Dolunay; sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dernek ya da cemiyetler de yeni kararlar alabilirsiniz. İlişki, ortaklık, aşk konusunda ise ani güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz aşk ya da flörtünüzle ilgili olumsuz ifadelerde bulunabilirler ama bu sizin fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; sağlık, evcil hayvanlarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Baş ağrılarınız, ateş, kanama gibi rahatsızlıklar yaşanabilir. Çalışma hayatınız ve yanınızda çalışanlar belirgin olarak ortaya çıkmaya başlar.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  18 Mart Dolunay; iş ve kariyer hayatınızda ani kararlar alınabilir. Çalışma hayatınızdaki yanınızda çalışan kişiler değişebilir. Aşkla ilgili olumlu gelişmeler var ama çalışma hayatınızdaki ani sorular fırsatlarınızı kaçırmanıza sebep olabilir. Ev ya da ailenizle ilgili olumlu bir sürece giriyorsunuz. 17-21 Aralık doğumlu yaylar olanlar karşısında zorlanabilirler.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgili konular belirgin olarak hayatınızda zuhur edebilir. Bu konularda daha atak ve girişimci davranabilirsiniz.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  18 Mart Dolunay; eğitim, yüksek eğitim, hukuk, yurt dışı konularıyla alakalı karar alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ani aşk kapınızı bu defa çalıyor özellikle de 15-20 Ocak doğumlu oğlaklar aşk hayatınızda olumlu ve beklediğinizden daha iyisi karşınıza çıkabilir. Eğer bir hobiniz varsa hobinizle ilgili ani olumlu gelişmeler ve ön plana çıkabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili de olumlu ve ani fırsatlarınız olacak. Harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca; aile ve ev hayatınız daha çok ön plana çıkacaktır. Aile içinde kendinizi daha çok ortaya çıkarabilir ben de buradayım diyebilirsiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  18 Mart Dolunay; maddi kaynaklar, borç, ödemeler, nafaka konularıyla ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alınabilir. Beklemediğiniz kişilerin desteği olacaktır. Aile içinde sorunlar gerçekleşse de yeni bir ev alma kararı alabilirsiniz.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca;  yakın çevre, kardeşler, eğitim konularınız hayatınızda daha belirgin olarak ortaya çıkacaktır. Bol bol seyahat edebilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  18 Mart Dolunay; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili sorunlar su yüzüne çıkabilir ama şanslı olan taraf siz olacaksınız. Karşı tarafın eleştirileri ve pireyi deve yapması sizi zorlayabilir. Yakın çevre, kardeş ya da kuzenlerden yana ise ani destekler gelebilir. Eğer bir sözleşme imzalanacaksa doğru zamandasınız. Sosyalleşmek bu süreçte size iyi gelecektir.

  20 Marttan itibaren 1 ay boyunca;  maddi kaynaklarınız, para, ürettiklerinizle ilgili konular daha belirgin ortaya çıkacaktır ve bu konularda gelirinizde olumlu gelişmeler gerçekleşebilir çünkü daha girişimci ve atak davranabilirsiniz.

   

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz