Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (14- 20 Şubat 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  Haftalık Burç Yorumları (14- 20 Şubat 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 14 Şubat 2022 pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 14 Şubat- 20 Şubat 2022 haftalık burç yorumları:

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  İlişki, flört, aşk konusunda belirsizliklerin belirli hale geldiği bir sürece doğru gideceksiniz. Ama ani manipülasyona ve baskıya maruz kalabilirsiniz. Ayrıca; kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi gelirinizde artış meydana gelebilir.

  28 Şubat tarihine kadar;Kariyer hayatınızdan biriyle de aşk fırsatları sizi bulabilir.

  18 Şubat Güneş Balık

  20 Mart tarihine kadar; içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızı temizleme arındırma için güzel bir zamandasınız. Meditasyon yapabilir, kendinizi manevi anlamda geliştirebilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Ev, aile ve kariyer hayatınızı etkileyen bir dolunay yaşayacaksınız. Ani manipülasyon ve yıkımla karşılaşılabilir. Dikkatli olunması gereken bir süreçte olacaksınız. Kariyer hayatınızdaki gelişmeler aile içinde sorunlara yol açabilir. Sosyal çevrenizden ise ani şans ve fırsatlar sizi bulabilir. Bol bol sosyalleşin, size şifa olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar;  Yurt dışı bağlantılı partner, yabancı partner hayatınıza girebilir. Yeni bir aşk kapınızda olacak ve mutlu da olacaksınız. Bu partner kariyer hayatınızdan, yurtdışından, eğitim hayatınızdan biri olabilir.

  18 Şubat Güneş Balık

  20 Mart tarihine kadar; sosyalleşiyorsunuz, sosyal hayatınız ön plana çıkabilir.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  İletişim, kardeşler, yakın çevre, seyahatler, eğitim konusunda sorunlar yaşanabilir. Maddi konularda baskı, manipülasyona maruz kalınabilir. Ani sorunlara açık olun. Psikolojinize ise dikkat etmelisiniz. Ani fevri tutumlar sergileyebilirsiniz. Kariyer hayatınızda ise ani gelecek şans ve fırsatlara açık olun. Bilinç altınız ne kadar temizse , fırsatlarınız da o kadar güzel olacak.

  28 Şubat tarihine kadar;  maddi kaynaklar konusunda geliriniz artabilir ama harcamalarınız da çok olabilir. Ayrıca aşk fırsatlarınız da var ama dikkatli olmalısınız.

  18 Şubat Güneş Balık

  Kariyer hayatınız 1 ay boyunca ön plana çıkacaktır. Kariyer hayatınızda şans ve fırsatlarınız daha belirginleşecek. Eğer kariyer hayatınızda sorunlarınız varsa korunuyorsunuz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Borç, ödemeler, sigorta, miras ilgili sorunlar ve ani ödemeler gerçekleşebilir. Ortak ya da partnerden baskı ve manipülasyona maruz kalınabilir. Harcamalarınız artabilir. Dikkatli olmalısınız.

  Sosyal çevrenizden ve yurt dışından ani şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışına çıkma isteğiniz varsa bununla ilgili planlarınız için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca eğitim, seyahatlerde de istediğinizden daha güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar;  İlişkide güzel bir döneme giriyorsunuz. Eğer bekarsanız aşk fırsatları sizi bulabilir. Uzun süreli bir ilişki gündeminize gelebilir.

  18 Şubat Güneş Balık

  Yurtdışı seyahatler, eğitim, hukuk konuları 1 ay boyunca gündeminizde olacak ama bu konularda korunduğunuzu da bilin, şans ve fırsatlarınızı değerlendirmeye çalışın.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Evlilik, ilişki, ortaklıklarla ilgili belirsizliklerin artık sonlandığı bir döneme giriyorsunuz. Ya tamam ya devam kararı alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili problemler, kalp problemleri yaşanabilir. Sağlığınıza çok dikkat edin.

  Bu hafta kariyer hayatınızda ani gelişen fırsatlar var. Fırsatlarınızı doğru değerlendirebilirseniz maddi gelirinizde artış meydana gelebilir. Yatırım yapabilir yeni bir proje üzerinde çalışabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar;  çok çalışabilirsiniz. Gündelik hayatınızda, çalışma hayatınızda aşk sizi bulabilir.

  18 Şubat Güneş Balık

  Para , maddi konularda fırsatlarınız var. Maddi açıdan rahat ettiğiniz bir sürece giriyorsunuz ve para konuları 1 ay boyunca daha belirgin olarak hayatınızda kendini gösterecektir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Hastaneler, psikolojiniz, sağlığınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir ve bir anda sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Kalp rahatsızlıklarına açık olabilirsiniz. Aşk ya da flörtünüzün manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar; Aşk hayatınız hareketleniyor. Bekarsanız yeni aşk kapınızda olacak. Eğer bir ilişkiniz varsa daha tutkulu, kalıcı ve uzun vadeli bir ilişkiye dönüşebilir. Ayrıca ilişki, evlilikle ilgili çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. Detaylarda boğulmazsanız, fırsatlarınız harika.

  18 Şubat Güneş Balık

  İlişki, evlilik, flört konuları 1 ay boyunca çok aktifleşecek ve hayatınızda daha belirgin olmaya başlayacak. Jüpiter’in de desteğiyle 11 Mayıs’a kadar gelen aşk fırsatlarını kaçırmayın. Şanslı bir dönemdesiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınız, dernek ya da cemiyetlerde sorunlar gerçekleşebilir. Gerçekleşecek olan bitiş, sonlanma ya da sorunlar sizin için iyi olacak. Maddi kaynaklarınıza ise dikkat etmelisiniz ani harcamalar gündeminize gelebilir. Bu hafta maddi kaynaklarınızla ilgili şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

  28 Şubat tarihine kadar; bekarsanız yeni aşk kapıda. Ayrıca evinizin dekorasyonunu değiştirebilir, yeni bir ev almak isteyebilirsiniz. Yatırım yapacaksanız doğru zamandasınız.

  18 Şubat Güneş Balık

  Çalışma hayatınız, sağlığınız, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgili konular bir ay boyunca daha fazla ön plana çıkmaya başlayacak. Bu süreçte korunduğunuzu bilin. Şifalandığınız ve iyileştiğiniz bir zamandasınız.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Kariyer hayatınızda problemler yaşanabilir. Belirsiz konular artık sonuçlanacaktır. Yakın çevrenizden ise baskı ve manipülasyona maruz kalabilirsiniz. Bu hafta aşk, flörtle ilgili olumlu yönde ani gelişmeler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar; yakın çevre ve kariyerden aşk fırsatları geliyor. Aniden gerçekleşebilir. Eğer bekar değilseniz ilişkinizdeki sorunları çözmek ve daha iyi hale getirmek için güzel bir sürece giriyorsunuz.

  18 Şubat Güneş Balık

  Aşk, çocuklar, hobi ya da borsa konuları 1 ay boyunca daha fazla ön plana çıkacak. Aşk konusunda Şubat ayında çok şanslısınız. Mutlaka değerlendirin.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Dava, eğitim, uzak akrabalarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Seyahatlerde aksamalar gerçekleşebilir. Dikkat etmelisiniz. Bu hafta aile hayatınızla ya da evinizle ilgili olumlu güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev alım satımı gerçekleştirebilirsiniz.

  28 Şubat tarihine kadar; para, maddi kaynaklarda olumlu gelişmeler olabilir. İş hayatınızdan biriyle aşk yaşayabilirsiniz.

  18 Şubat Güneş Balık

  Bir ay boyunca ev ve aile hayatınız daha belirginleşmeye başlayabilir. Yeni bir ev almak istiyorsanız özellikle 30 Nisanda hayalini kurduğunuz evin sahibi bile olabilirsiniz.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Maddi kaynaklar, borçlarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Borçlarınıza özellikle dikkat ederseniz  bu süreci daha rahat atlatırsınız. Ayrıca bu hafta; aşk, flört, hobi ya da çocuklarınızla ilgili ani güzel sürprizler gerçekleşebilir. Fırsatlarınızı kaçırmayın.

  28 Şubat tarihine kadar; Çekiciliğiniz artıyor. Etrafınızdan pek çok kişi size beğenilerini söyleyebilir. Aşk fırsatlarınızı kaçırmayın.

  18 Şubat Güneş Balık

  Eğitim, seyahat, yakın akrabalar, medya, kardeş konuları 1 ay boyunca daha çok ön plana çıkacaktır. Ayrıca bu alanlarda pek çok fırsatınız olacak.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  İlişki, evlilik ya da ortaklığınızda sorunlar yaşanabilir. Bazı anlaşmazlıklar gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca bu hafta; maddi kaynaklarınızla ilgili ani güzel gelişmeler yaşanabilir, yeni bir ev alabilirsiniz. Ailenizi de ilgilendiren ve maddi kaynaklarınızı güçlendiren kararlar alabilirsiniz.

  Aşk hayatınızda sorunlar olsa da bunu çözmek için güzel bir zamana giriyorsunuz. Eğer bir ilişkiniz yoksa; gizli platonik kişiler ya da karmik ilişkiler karşınıza çıkabilir, güzel gelişmeler var.

  18 Şubat Güneş Balık

  Maddi kaynaklarınız bir ay boyunca daha çok ön plana çıkacak. Bereketli bir dönemdesiniz, maddi açıdan kendinizi geliştirme fırsatlarınızın hiç birini geri çevirmeyin.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, gündelik işler ya da sağlığınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Ayrıca sosyal çevrenizin manipülasyon ve baskısına maruz kalabilirsiniz dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu hafta; yakın çevre, kardeşler, eğitim, medya, kısa seyahatlerle ilgili ani gelişen güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir.

  28 Şubat tarihine kadar; sosyal çevrenizden yeni aşklar gündeminize gelebilir. Arkadaşlık bir aşka dönüşebilir. Yalnızsanız aşk geliyor. Bu aşk kalıcı ve uzun vadeli olacaktır.

  18 Şubat Güneş Balık

  Kendinizi ön plana çıkardığınız ve daha iyi ifade ettiğiniz bir zaman giriyorsunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz