Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (19 Eylül – 25 Eylül): Bu hafta burçları neler...

  Haftalık Burç Yorumları (19 Eylül – 25 Eylül): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 19 Eylül – 25 Eylül 2022 haftasına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. 

  Bu hafta ev ve aile konuları bizler için ön planda olacak. Öyle ki, aile içerisinde bazı ufak tefek tartışmaları yönetmek durumunda da kalabiliriz. Bu huzursuzluk hali bizlerde duygusal hayal kırıklığına bağlı olarak, kabuğumuza çekilmemize ve hatta yer yer mücadeleden kaçmamıza sebep olacaktır. Hemen haftanın başı, tüm bu olguların dışında hayatımızdaki ilişki konuları açısından olumlu gelişmeler barındıran bir zaman dilimi olacak. Özellikle ilişkilerdeki sorunları çözmek ve düzen sağlamak adına son derece olumlu etkiler sunan bir gökyüzü bizleri karşılıyor olacak. Salı günü ise yine hem ilişkiler hem para piyasaları açısından son derece güzel bir zaman dilimi. Bir süredir iletişiminizin kesildiği kişilerden ani ve beklenmedik bazı adımlar görebilirsiniz. Ancak bu kez daha sağlam yeni başlangıçlar yapma potansiyeliniz olacaktır. Bu durum duygusal tatmin yaşamanıza ve hatta egomuzun okşanmasına sebep olabilir. Fakat bazı okurlarım ise fazla ego yapabilirler. Ancak hemen hepinize Merkür Retro faktörünü hatırlatmak isterim. Size yine de ilişkinin adını koymak için retro bitimini beklemenizi şiddetle tavsiye ederim. Çarşamba gününe geldiğimizde ise her anlamda şans bizden yana olacak. Bugün şans oyunlarında şansınızı denemenizi tavsiye ederim. Perşembe gününe ulaştığımızda ise güneşin burç değiştirerek Terazi burcuna geçişiyle birlikte hayatımızda her anlamda uyum, denge ve adalet arayışının arttığına tanık olacağız. Tabii güneş transiti boyunca da ilişki konuları hepimiz için ön planda olacak ve güzel gelişmeler yaşanacaktır. Hafta sonuna yaklaşırken, yeniay etkisini iyiden iyiye hissetmeye başlayacağız. Cuma günü kafa karışıklığı yaşayabileceğimiz gibi özellikle uyum adına ilişkinizde yaşadığınız sorunlar sebebiyle kendi kendinizi fazlaca manipüle edebilirsiniz. Cumartesi gününe ulaştığınızda ise hem para konularında hem de ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kafa karışıklığınız artabilir ve adeta ilişkinizde önünüzü göremediğinizi hissedebilirsiniz. Aslında her şeyi kontrol edemeyeceğimiz gerçeğini kabul ettiğimizde her şey daha kolay akacaktır hayatımızda. Bu haftanın mottosu fazla düşünmek sonucu değiştirmeyecek.

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Bu haftanın başında özellikle gündelik hayatınız odak noktanız ve o alandaki düzen konularınız sizler için önem kazanırken hafta sonuna yaklaştığınızda özellikle eşinizle uyum sağlamaya yönelik hareketlenmeler söz konusu olacak. Özellikle hafta sonu kafa karışıklıkları ve belirsizlikler sebebi ile kendinizi gergin hissedebilirsiniz ve beklemeye tahammül edemeyebilirsiniz. Ancak bu etki geçici önümüzdeki hafta nispeten rahatlayacağınızı unutmayın.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Bu haftanın başında ilişkinizde ve varsa çocuklarınızla ilgili konularda düzeni sağlamak isteyeceksiniz ve odağınız bu noktada olacaktır. Hafta sonuna yaklaştığınızda günlük işleriniz ve sağlık konuları sizler için önem kazanmaya başlayacak. Haftanın genelinde olumlu enerjilerle bezenmiş olduğunuzu hissedeceksiniz ve özellikle iş konularında yaptığınız her türlü girişimin meyvesini yemeğe başlayacaksınız.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu haftanın başında özellikle ev ve aile konuları ve oradaki düzen sizler için önem kazanacaktır. Ancak hafta sonuna yaklaştığınızda odağınız evinizden ziyade partneriniz ve partnerle uyum konuları olacaktır. Sorunlarınızı çözmek hafta sonundaki en majör konunuz olacaktır. Hafta genelinde özellikle kamu kurumunda çalışan okurlarım üzerlerinde ciddi baskı ve bazı engellerle karşılaşabilirler. Özellikle finansal açıdan kendini çıkmazda hisseden okurlarım kredi kullanmak isteyebilir ancak Merkür retroyu hatırlatmak isterim. İyisi mi siz bu kararı biraz askıya alın.

  - Advertisement -

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu haftanın başında özellikle iletişim konularında yaşadığınız sorunları çözmek yönünde güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden okurlarım ise eğitim konularında düzeni sağlamak isteyebilir ve birtakım organizasyonlarla uğraşmak durumunda kalabilirler. Hafta sonuna yaklaştığımızda ise aile içi huzursuzluklar canınızı sıkabilir ve aile ve ev içerisinde uyumu sağlamak sizlere kalabilir. Bazı okurlarım ise hafta sonunu ailelerine ayırabilecekleri gibi, bazılarınız ise evi güzelleştirmek için bazı dekorasyon işleri içerisine girebilirler.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu haftanın başında finans ve bütçe konuları ile fazlaca haşır neşir olmak durumunda kalabilirsiniz. Hatta o kadar ki adeta kendinizi muhasebe çalışanı gibi hissedebilirsiniz. Ancak tüm hesaplamaların sonunda bütçenizi organize etmeyi başaracaksınız. Hafta sonuna yaklaştığınızda ise kuzen ve kardeşlerinizle vakit geçirebileceğiniz gibi, onlara finansal yardımda bulunmak durumunda da kalabilirsiniz. Bazı okurlarım ise özellikle yeni bir eğitim programına bütçe ayırmak durumunda kalabilirler.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta son derece neşeli olacağınız zamanlar geçireceksiniz. Özellikle hafta başında kendinizi hayatınızın merkezine aldığınız zamanlar söz konusu olurken hafta sonuna doğru ise finansal konular gündeminizi meşgul edecektir. Gelirinizin artışı adına dengeyi sağlamak için birtakım atılımlarınız ve hatta görüşmeleriniz olacaktır. İş ve kariyer hayatı olan okurlarım için bu hafta üstünüzden takdir alacağınızdan motivasyonunuzun artacağını söyleyebilirim. Kısacası bu hafta almak istediğiniz tüm olumlu haberler sizlere gelecek ve bu da sizi mutlu edecek.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Bu haftanın romantiği siz olacaksınız. Hafta başında kendinizi dış dünyadan izole ederek, detaylarda boğuşacağınız zamanlar olacaktır. Bir süre kabuğunuza çekilme gereği hissedebilirsiniz. Ancak hafta sonuna yaklaştığımızda artık kendinizi merkeze alarak adım atabilirsiniz. Özellikle bu hafta partnerinizle romantik yemek planları yapabilirsiniz. İlişkinizde aranızdaki bağın güçleneceği dönemlerin başlayacağını size müjdeleyebilirim. Hafta sonu ise finansal konularda biraz zorlanabileceğinizden ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı önermek durumundayım.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Bu haftanın başında arkadaş ve sosyal çevrenize vakit ayırmayı tercih edeceksiniz. Yeni eğitim programına ya da yeni bir sosyal çevrenin içerisine girebilirsiniz. Hafta genelinde partneriniz ve aşk hayatınızda bazı gelişmeler yaşanabilir ve partnerinizle gezi planları yapabilirsiniz. Partnerinizle düşüncelerinizi paylaşarak kendinizi ifade etmek için elverişli bir hafta olacak. Hafta sonuna doğru ise biraz kabuğunuza çekilmek ve hatta hafta sonunu evinizde geçirmek isteyebilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Bu haftanın ilk yarısında iş ve kariyer alanındaki birikmiş işlerinizi düzene sokmayı tercih edebilirsiniz. Hafta başında odağınız iş hayatı olacak ve çalışkanlığınız ile adeta göz boyayacaksınız. Hafta sonuna yaklaştığımızda ise arkadaşlarınız ve sosyal hayatınız sizler için önem kazanacak. Bu hafta iş yükünüz biraz artacağından özellikle hafta sonunu dışarıda arkadaşlarınızla geçirmek isteyebilirsiniz. Ufak tefek sağlık sorunları da bu hafta dikkat etmeniz gereken konular arasında yer alıyor.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Bu hafta güven sorunları yaşama potansiyeliniz son derece yüksek olacak. Özellikle hafta başında akrabalarınız ve kardeşlerinizle vakit geçirmek ve hatta onların sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonuna yaklaştığınızda ise özellikle iş ve kariyer konuları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle gayrimenkul işi ile ilgilenen okurlarım hafta sonunda sürpriz fırsatlar yakalayabilirler ve hatta bazı okurlarım ev, arsa gibi yatırım fırsatları da yakalayabilirler.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu haftanın başında finansal konular sizler için ön planda olacaktır. Hem bütçe dengesini korumak adına bazı organizasyonlar içerisine girerken, diğer yandan bütçe dengesini sağlamak adına borç, alacak ve kredi ile ilgili görüşmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta özellikle mali konularda istikrar ile disipline olmanıza sebep olacak bir zaman dilimi olacaktır. Hafta sonuna yaklaştığımızda ise kardeş ve kuzenlerle vakit geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı okurlarım ise yeni eğitim programına dahil olmak isteyebilirler.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu haftanın başında özellikle ilişki konularında bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bazı okurlarım yakın gelecekte ilişkilerini daha resmi boyuta taşıma fırsatları yakalayabilirler. Hatta bazı okurlarım evlilik teklifi dahi alabilirler. Özellikle ilişkiler açısından dönüm noktası niteliğinde bir hafta sizleri bekliyor diyebilirim. Hafta sonuna yaklaştığımızda ise finansal ve mali konular gündeminizi meşgul etmeye hazırlanıyor. Aslında çok güzel gelir fırsatları elde edebileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor olacak.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....