Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaftalık Burç Yorumları (21- 27 Mart 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  Haftalık Burç Yorumları (21- 27 Mart 2022): Bu hafta burçları neler bekliyor?

  -

  Koronavirüs pandemisi ile birlikte astrolojiye ve günlük, haftalık, aylık burç yorumlarına olan ilgi artmış durumda. 21 Mart 2022 pazartesi günü itibarıyla yeni bir haftaya başlıyoruz. Peki, astroloji yeni hafta için neler söylüyor? Astrolog Dilara Yıldızhan formsante okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı. İşte Dilara Yıldızhan’ın kaleminden 21- 27 Mart Mart 2022 haftalık burç yorumları:

  22 MART 2022 MARS URANÜS KARESİ

  Mars-Uranüs karesi demek patlama, kaza, isyan demektir. Türkiye’deki yansıması maddi kaynakların harcanması ve krizin büyümesini tetikleyebilir. Ayrıca devletin ikincil yöneticilerinde şok olabileceğimiz değişimleri de tetikleyebilir.

  Dünyada ise Ukrayna-Rusya savaşının büyümesini ve patlamaların artacağına, savaşın şiddetini artacağına işaret ediyor olacak.

  Kişisel hayatlarımızda ise eğer enerjiyi doğru kullanmazsak; isyan, çatışma, kaza, otoriteye karşı gelmek ve sabırsızca dürtüsel olarak sonuçlarını düşünmeden harekete geçmemizi sağlar. Enerjimizi yaratıcı kaynaklara harcarsak; bu hobi-sanat-spor gibi konulara aktarırsak bu defa ortaya hızla gelişen olumlu sonuçlara gerçekleşebilir.

  Bu hafta kişisel hayatlarımızda sakin kalmalı; iş, hobi gibi konulara bu enerjiyi entegre edersek ortaya yaratıcı ve farkındalığımızın yükseldiği deneyimler yaşamamızı sağlayabilir.

  - Advertisement -

  27 MART – 11 NİSAN 2022 MERKÜR KOÇ

  İletişimde naif ve yavaş halden artık atak ve cesurca kendimizi ifade ettiğimiz bir sürece gireceğiz. İletişimde daha sabırsız davranılabilir ve en son söylenecek şeyi an başta söyleyebiliriz.

  Merkür koç aslında çok zekidir, olayları çok hızlı öğrenir ve kavrar ama hemen karar verilmemeli biraz sabırlı olunması gerekir. Önce konuşup sonra düşünüldüğü için pişman olunacak şeyler ağızdan istemsizce çıkabilir. Bu dönemi yeni bir şey öğrenmek için kullanabilirsiniz ve hızlıca idrak edip öğrendiğinizi görebileceksiniz.

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Topluluklar, cemiyet ya da arkadaş çevrenizdeki tartışmacı ya da isyankar tavrınızdan dolayı maddi harcamalarınız artabilir. Sakin kalmalı ve bu enerjiyi toplum için hümanistçe davranarak verimli hale getirebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken husus ise; ani para harcamaları yapabilirsiniz ve bu sizi zor durumda bırakabilir.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; kendinizi cesurca daha iyi ifade edebilirsiniz ve hitabetinizle insanları etki altına alabilirsiniz. Bu süreçte olayları çok hızlı kavrayabilirsiniz ama düşünmeden karar verdiğinizde çok fazla hataya düşebilirsiniz. Ayrıca sabırsız olmaları ve çabuk sıkılmaları koç burçlarının hayatlarında hata yapmalarına ve kaybetmelerine sebep olan davranışlarıdır.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  İş ve kariyer hayatınızda çok çalıştığınız bir dönemdesiniz ve bu hafta iş hayatınızdaki eril figürlerle-otorite ile anlaşmakta zorlanabilir ve isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz.” Her an her şeyi yapabilirim” enerjisini etrafınıza yaydığınız için sakin kalmanızı tavsiye ederim. Gelecekle ilgili ise ön görünüz yüksektir, neyin nereye varacağını fark edebilirsiniz.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; gizli düşmanlarınızın dedikodu ve iftiralarına dikkat etmelisiniz. Ayrıca içsel konuşmalarınız çok artabilir ve bilinçaltınız hareketlenebilir. Mesajcı rüyalarınız artabilir. 11 Nisan’a kadar yazı yazmak size iyi gelecektir. Ayrıca kendinizi yazarak ifade ettiğinizde kendinizi daha doğru ve iyi ifade edebilirsiniz. Gizli kadın düşmanlara ise dikkat etmelisiniz.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Eğitim, hukuk, uzak mesafe yolculuklarda, yurt dışı, uzak akrabalarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Ayrıca bilinçaltı korkularınızın ortaya çıkmasını sağlayacak sorunlara itilebilirsiniz. Sakin kalmalısınız ve seyahat edecekseniz yolculukta dikkat etmelisiniz. Özellikle de yurt dışı ya da uzak mesafe seyahatlerde bu hafta kazaya açıksınız.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; sosyal çevrenizdeki kendinizi çok daha aktif ve cesurca ifade edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla, cemiyet ya da topluluklarda iletişimle pek çok girişimde bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki kadınlara ise dikkat etmelisiniz ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Can yakacak söylentilere maruz kalabilirsiniz ya da siz yaralayıcı bir dil kullanabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, topluluklardaki durumlardan dolayı maddi harcamalarınız artabilir. Bu dönemde borçlarınıza ve ödemelerinize dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca bir rahatsızlığınız varsa aniden tedaviye başlayabilirsiniz. Kazaya ise açıksınız. Dikkatli olun sevgili yengeçler.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; iş hayatınızda iletişimin, yazışmaların arttığı bir döneme girebilirsiniz. İletişimle yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız cesurca kararlar alabilirsiniz ama düşünmeden karar vereceğiniz için hata yapabilirsiniz bundan dolayı sakince kararlar almanızı tavsiye ediyorum.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Sevgili Aslanlar; haftaya ilişki, ortaklılığınızla ilgili sorunlar ve partnerle tartışma içinde kalarak başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki değişimlerden dolayı ilişkileriniz sarsılabilir. Bu dönemde değişime kucak açmanızı tavsiye ediyorum ve cesaretle ilerlemenizi tavsiye ediyorum. Eğer bir ilişkisiniz yoksa; ani başlayan bir ilişki de gerçekleşebilir.

  İş hayatınızda konfor alanınızı terk etmekte çok zorlanabilirsiniz ama sistem sizin cesaretle harekete geçmeniz için bu hafta zorlayabilir.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; eğitim seyahatleriniz, yurt dışı ve hukuk konularıyla ilgili iletişiminiz artabilir. Seyahat edebilir, eğitim alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu dönemde daha cesurca kendinizi ifade edebilirsiniz. Uzak akraba, eğitim alanındaki kadınlara ise dikkat etmelisiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Sevgili Başaklar; gündelik hayat ve çalışma hayatınızda aktif olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz. Bu dönemde özellikle çalışma hayatınızda inanç ve fikir çatışmalarından dolayı problemler yaşayabilirsiniz. Ayrıca uzak mesafe seyahatler, hukuk, yurt dışı konularıyla ilgili ani değişimler ve ani kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde seyahatlerinizde dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum, kaza ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; maddi kaynaklarınız, ortağın parası, kredi, ödemelerle ilgili iletişiminiz artabilir ve cesurca kararlar alabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız kadınlara dikkat etmelisiniz ama bu dönemde maddi kaynaklarınızı geliştirip, finansal açıdan daha iyi hale gelebileceğiniz kararlar alabilirsiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Sevgili Terazi; aşk, flört, çocuk, hobi, eğlence ya da şans oyunlarından dolayı ani harcama yapabilirsiniz. Ani harcamalarınız ise sizi zorlayabilir. Bu dönemde küresel kriz varken harcamalarınızda dürtüsel davranmamaya çalışmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca psikolojik olarak zorlanabilir, ani sağlık sorunları da yaşanabilir.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; ilişki ya da ortaklığınızda iletişiminiz artabilir. Pek çok haber alabilirsiniz. Bu dönemde hızlıca ve cesurca kendinizi ifade edebilirsiniz ama sözleriniz bazen çok sert ve yıkıcı olabilir. Ayrıca kadınlara dikkat etmelisiniz çünkü sözleri gerçeklerle örtüşmeyebilir.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Sevgili Akrep; aile, ev hayatınızda mücadele ettiğiniz bir süreç içinde olabilirsiniz. Sağlık problemlerine ise dikkat etmelisiniz. Bu hafta eş ya da partnerle çatışabilir ve ciddi bir karar alma sürecine girebilirsiniz. İsyankar davranabilir ve düşünmeden harekete geçebilirsiniz. Sağlığınıza ve psikolojinize dikkat etmelisiniz ve

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; çalışma hayatınızda yanınızda çalışanlarla daha fazla iletişime geçebilirsiniz ve kendinizi cesurca ifade edebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki kadın sembollere dikkat etmeli onların her dediğine inanmamalısınız yoksa başınız çok ağrıyabilir. Ayrıca sağlığınıza, beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz ve sistemli bir hayat kurmak için belki bir uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. Çünkü şifalanmak için iyi bir dönemdesiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Sevgili yay; Trafikte ani tartışma içinde kalabilirsiniz ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, eğitim alanında tartışma içinde kalabilir ve isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki koşullar ise bu dönemde çok değişebilir ve Uranüs çalışma hayatınızda aradığınız konforu sarsabilir. Sağlıkla ilgili özellikle de dikkat etmelisiniz çünkü tutulma hattı ve Uranüs etkisiyle ani sağlık sorularına açıksınız. Sağlığınızı ihmal etmeyin sevgili yaylar ve kendinize dikkat edin.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; aşk, flört, ilişki, çocuk ya da hobinizle ilerili daha çok iletişim içinde olabilir ve fikir üretebilirsiniz. Kendinizi hayatın bu alanlarında cesurca ifade edebilirsiniz. Bu dönemde pek çok haber de alabilirsiniz.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Sevgili oğlak; maddi kaynaklarınız, ürettikleriniz yani parayla ilgili sorunlar yaşanabilir ve bu hafta aşk, çocuk, hobi ya da şans oyunlarından dolayı harcamalarınız artabilir. Dikkat etmelisiniz ve para konusunda daha sakin davranmanızı tavsiye ediyorum.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; aile ve ev hayatınızda kendinizi cesurca ifade edebilirsiniz. Aile ve ev hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Aile içinde fazla cesurca ifadeler ise iletişimde sorunlara neden olabilir. Dikkatli ve sakin olmalısınız.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Sevgili Kova; aile ve ev hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik değişimlere karşı hazırlıklı olun sevgili kovalar. Ev değişikliği yaparsanız, sizin için çok daha iyi olabilir.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; yakın çevre, kardeş, eğitim, medya alanında daha fazla iletişime geçebilir ve cesurca yeni kararlar alabilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Sevgili Balık; bu hafta iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca gizli düşmanlara dikkat etmelisiniz. Bilinçaltınızdan gelen nedensiz bir öfkeyle harekete geçebilirsiniz ve sorunlar içinde kalabilirsiniz. Trafikte ise özellikle 22 Mart tarihinde dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

  27 Mart-11 Nisan 2022 tarihlerinde Merkür’ün koç burcu etkisiyle; maddi kaynaklarınız, ürettiklerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Ticaret yapıyorsanız yeni sözleşme imzalayabilirsiniz ama kadınlara dikkat etmelisiniz. Ayrıca cesurca sonrasını düşünmeden hızlıca kararlar almak sizi zor durumda bırakabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz